Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik hogy azért nem érzem...

Létezik hogy azért nem érzem magam jól a világban mert tudom, hogy nem kellett volna megszületnem?

Figyelt kérdés

“Abortusz” lettem volna, csak már késő volt, mivel az első gyerek lettem nem volt tapasztalata anyámnak.

Mindig is úgy bántak velem mintha nem a sajátjuk lennék.

Csak a pénzt látták bennem és a nyakamba vettek egy csomó hitelt előfizetéses telefonokat és fenyegtnek vele, hogy nem fizetik ha...

Már elváltak a szüleim. Mivel apánál maradt minden gyerek a legkisebb most első osztályos én hordom suliba, tanulok vele, házban rendet rakok, begyujtok stb. Ezért hagytam ott a munkahelyem. Mert apám azt mondta ad havonta 22 ezret mint segély.

Na ez ment is egy-két hónapig, de most nem ad azt mondta. Na én meg erre visszavágtam, hogy rendben akkor nem csinálok semmit. Így a fejemhez vágta, hogy oké akkor költőzzek el innen. Máskor is mondott már ilyet, de mostmár tényleg el kellene menni innen a francba.

De mondjuk mindigis ilyen volt. Kivette a kaját a számból. Ha nem tetszett valami neki, akkor is mikor 10 éves voltam.

Vannak nagyon jó barátaim, barátnőm is.

De hozzájuk nem akarok menni. Teher lennék.

Mit lehet tenni?

Vannak olyan munkahelyek ahol adnak szállást is?

Valamimet eladok, hogy az orvosi vizsgálatokra fussa. Mert az lejárt régen.

22 éves vagyok egyébként.

Van három tesom.

Egy 18 éves aki dolgozik, egy 16 aki tanul meg egy 8 éves aki szintén.

De még ha meg is élek másol valahogy amiket megszerzek a bank úgyis elvesz tőlem mindent meg fogni fogja a fizetésem.

Szóval ez már előre el van rontva. Nincs is értelme folytatni.

Hol találok olyan oldalt ahol vannak leírások arról hogy lehet a legkönnyebben legfájdalmatlananbul eltávozni?


2018. jan. 9. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Havi szinten mennyi a hiteled ? Nagyon sok gyárnak van ingyenes szállása.
2018. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A futamidőből nem sok van már, de nem lesz addigra rendzve olyan 80 ezer van még azt hiszem. De havi szinten olyan 25 ezer forintot kellene fizetni. De késedelem meg ilyenek aztán mindegy lesz ott millió is szerintem.

Szabolcs szatmár Bereg megyében lakom. Itt is? Hol lehet ezt keresni? Utána járni?

2018. jan. 9. 17:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy hajléktalan szálóba mehetek? Mondjuk holnap akár.
2018. jan. 9. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
összes nagyobb városban van gyár,jófogást nézd meg
2018. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. jan. 9. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy Gödöllői munka. Bruttó 260-320. Szállás, rezsi ingyen. Betanított munka, általános iskola is elég hozzá. Nézz utána.

2018. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!