Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szörnyű a kapcsolatom az...

Szörnyű a kapcsolatom az apámmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim váltak mikor 6 éves voltam.Apukám és az új barátnője kezdetben nagyon kedvesek voltak velem, aztán már inkább mindenre beszólogattak. Apám egyébként szeteti megnondani a frankót, és ezt a tulajdonságát sajnos rengeteget tapasztaltam. Régen rohadtul nem ilyen volt. Mindenre beszólogat, hogy így koszos megint a ruhám, hogy miért nem készülök a felvételire, hogy, miért nem vagyok őszinte stb. De azt is azért rohadtul szerettem, mikor anyát szószerunt elhordták mindennek, meg ahogy a hátam mögött beszélnek rólam. Nem akarok én nyafogós p*csának tűnni, de azért szeretném ha valaki meghallgatna, mert senkivel nem tudok őszinte lenni.
2018. jan. 13. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Apád legalább észreveszi, hogy nem vagy őszinte és ki akarja belőle szedni az okát. De igazad van, utáld...
2018. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Nehogy azt hidd, te vagy az egyedüli, aki így járt. Más olyan családban nőtt fel, ahol az apja szerette, de korán meghalt, az anyja sokat dolgozott, a nagymama nevelte fel. És amikor ő is meghalt, 14 évesen egyedül maradt. Egy tanára lett a bizalmasa, neki mondott el mindent, mintha a gyereke lett volna. És ez a kiváló tanár irányította, hogy igenis tehetséges, hogy érdemes tanulnia, hogy ne a haverokkal lógjon. Kedvet érzett a tanuláshoz, folytatta, végül elvégezte a főiskolát is. Ma már családos ember és haló poraiban is áldja a tanárát. Csak sajnos manapság kevés az ilyen pedagógus, aki iskolán kívül is törődne a láthatóan elhanyagolt gyerekekkel. Van éppen elég más gondjuk.
2018. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
az első válaszoló egy kuki
2018. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Miért is, nagy kuki hármaska?

A kérdező maga írja, hogy nem tud őszinte lenni. És jé, az apja észre is vette.

2018. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg van némi ellentmondás őszinteség terén itt. De egyébként mi lenne ha nem azon keseregnél mid nincs hanem annak örülnél amid van. Ezen úgy sem tudsz változtatni. Ha snyukád legalább kedves vagy a nagyi akkor örülj annak és keresd az ő társaságukat. Az meg, hogy a hátad mögött beszélnek rólad? Te is azt teszed, még ide is kiírtad. Egészséges vagy? Fiatal? Ennek nem lehet örülni? Előtted az élet....nem kell már most elkezdeni a problémakeresést...lesz belőle még elég. Ha már most kiborulsz ennyitől mi lesz veled később. Nem szép hogy anyádat szidják....de ők ilyenek. Elmonhatod nekik a véleményedet erről...talán több értelme lenne mint kesetegni. Hátha meghallgatnak...ha nem akkor meg ennyi el kell fogadni, hogy ez van. Változtatni rajta úgysem tudsz. Átgondolod van e igazság abban amit mondanak, ha van megfogadod ha nem akkor egyik füleden be a másikon ki. Ennyi...
2018. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerős, tudom, miért nem vagy vele őszinte, de ez csak rosszabb lesz.


Szar le a nőt és apáddal foglalkozz - bár engem masszív 10 éve le sem tojik, sem senkit, aki hajdan fontos volt neki.

Amióta mostohámmal van, mindenki megszűnt számára létezni felőle fel is fordulhatnánk, kezdve velem és bezárva a bátyjával.


Apádnak a punci a fontos, és kész. Nem jó, nem helyes, de ez van.

2018. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinet válaszokat. Igazatok van, nem itt kéne nyafognom. Majd megoldom valahogy, végül is nem olyan rossz helyzet ez. :D
2018. júl. 24. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!