Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogyan reagálnátok?

Szülők! Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
A lányotok 14 évesen eldöntötte,hogy szeretne egy kis tetoválást az egyik füle mögé,de ti tiltottátok ettől,és mihelyst betöltötte a 18-dik életévét,szinte a legelső dolga volt,hogy megcsináltatta a tetoválást.
2018. jan. 14. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Egészségére. Nagykorú, az ő dolga.
2018. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Elmult 18,o dolga innentol,Amugy is az o teste, nem a tulajdonunk a gyerek se a haja se a teste se a gondolatai,inkább hazudozna és tetováltatta volna oda ahol sose látod,csak a pasija pl. Kis fültetkotol nem szakad le az ég. :O
2018. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mi a probléma ezzel?
2018. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Az ő teste, ráadásul már 18.
2018. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Örülnék, hogy 4 évig volt türelme várni, és mivel ennyi ideig kitartott ez mellett, biztosan jól meg is gondolta. Amennyiben szépen sikerült, megdicsérném neki.
2018. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha 4 ev utan is megvolt az elhatarozasa errol, akkor valoszinuleg jol atgondolta. Amugyis, nem feltuno hely a ful mogotti resz, max akkor latszik, ha copfa fogja vagy nagyon durvan rovid haja van.
2018. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ebben semmi nagy dolog, + jó, hogy van kitartása. Az a lényeg, hogy neki tetsszen.
2018. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen nem hagytam volna, bármilyen "érett" is, akkor még nem tudja úgy átgondolni a dolgokat. (tapasztalat)


18 évesen már nyugodtan, plusz amúgy sem az én dolgom.


Bár én előbb inkább hennázni mennék vele (akár fizetném is) mert az nem maradandó, és amíg rajta van addig el tudja dönteni, hogy örülne neki ha örökre a bőrén maradna, vagy inkább más mintát szeretne, vagy más helyre

2018. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülnék neki, hogy volt benne annyi, hogy tudott várni 4 évet. Más 1 hónapot se bír ki és inkább megcsináltatja titokban.

18 éves, nagykorú, azt tesz, amit akar.

Másrészt pedig semmi bajom a tetkókkal, nekem is van 2. Én is vártam vele 19 éves koromig.

Örülj neki, hogy a lányod ilyen érett, ha akarta volna, megcsináltathatta volna már 4 évvel ezelőtt. Így legalább biztos, hogy tényleg komolyan gondolta és akarta azt a tetkót.

2018. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagykorú, onnantól már az ő hülyesége! Úgy teszi tönkre a testét, ahogy akarja! Az viszont dicséretes, hogy nem csináltatta meg korábban a tiltásod ellenére,illetve az is,hogy ha volt egy célja,azt nem adta fel.
2018. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!