Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogyan reagálnátok?

Szülők! Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
A lányotok 14 évesen eldöntötte,hogy szeretne egy kis tetoválást az egyik füle mögé,de ti tiltottátok ettől,és mihelyst betöltötte a 18-dik életévét,szinte a legelső dolga volt,hogy megcsináltatta a tetoválást.
2018. jan. 14. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem anyám mindkettőnknek, a húgomnak és nekem is megmondta amint 18 évesek leszünk a SAJÁT pénzünkből csináltathatunk magunknak tetoválást. Húgom persze egyből csináltatott, én nem, csak 24 éves koromba.
2018. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem az lesz a vége a sztoridnak, hogy megtiltottad, de titokba másnap megcsináltatta. Ugyhogy szerintem még jol is jártál, hogy nem a hátad mögött történt! Az ö dolga egyébként, de most akkor tetszik neki a tetoválás vagy nem? Mert ha igen, legalább láthato helyre rakná, hogy ö is lássa, ne csak a háta mögötti emberek. Teljesen feleslegesnek érzem igy az egészet. Ismerösöm a tarkojára csináltatott pár fecskét, állandoan le volt engedve a haja, ugyhogy senki nem látta, pláne nem ö..
2018. jan. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!