Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiús anyának vagy lányos...

Fiús anyának vagy lányos anyának lenni a nehezebb szerintetek?

Figyelt kérdés

#fiú #gyerek #lány #anya #szülői szerep
2018. jan. 15. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben különbség. Nekem fiam van, de még kicsi, semmivel nem nehezebb, mint lány gyermekkel. Tinikorban is inkább nevelés kérdése, hogy milyen természetű lesz, illetve akkor már alakul a saját jelleme. Mindkét nem követhet el nagy hibákat, ami egy lelkiismeretes szülőnek szívfájdító.
2018. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

Fiam van... Hát őszintén nem tudom. 1)Félek, hogy rossz anyós leszek..

2)Lányt féltenék a teherbeeséstől, erőszaktól.

3)Lánynak lenni picit könnyebb olyan szempontból, hogy előbb-utóbb a párja felelőssége lesz az anyagi helyzet egy darabig. Tudom, tudom megtakarítás, Csed... stb... de akkor is.

4)Fiam féltem, hogy felelőtlenül fog mégis szexuális kapcsolatot létesíteni... gyerektartás, akadalyozott kapcsolat a gyerekkel..

5)Fiúnak könnyebb a munka világában.. Ha nem is túl okos, de fizikai munkát könnyebben talál, amiből meg is lehet élni..


Most a negatívumokat írtam le. Szóval össze lehet hasonlítani, de nem érdemes hiszen nincs egyértelmű válasz.

2018. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Minden nevelés kérdése, ez alakítja ki egészen kicsi kortól a személyiséget. Nem attól függ a nehézség, hogy lóg-e valami a lába között vagy sem.
2018. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő ugyanannyira szerintem. Egyik ebbe nehezebb a másik abba. Bár szerintem talán inkább lányos anyukának
2018. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!