Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, a Ti gyereketek apja...

Anyukák, a Ti gyereketek apja mit szólt ehhez?

Figyelt kérdés

Szóval..

A volt párommal már több éve együtt voltunk, amikor teherbe estem tőle. Nagyon örültünk neki mindketten, mert szerettünk volna babát. Aztán a kicsi születése után a kapcsolatunk megromlott, később jött haza, vagy ha nem, akkor órákat töltött a konyhában, amíg én bent voltam a babával.

Aztán 7 hónapos korában úgy döntött, hogy nem csinálja tovább és elhagyott minket. Havonta egyszer látogatja azóta, de akkor is max 1-2 órára csak..

Kis Hercegnőm 2,5 éves.

Nekem van egy új kapcsolatom, nagyon jól megvagyunk, a lányomat is szereti, úgy törődik vele, mintha a sajátja lenne, és a kicsi azt mondja neki, hogy apa, persze ez a volt páromnak nem tetszik, pedig Ő alig foglalkozik a kicsivel, szinte alig ismerik egymást.. Nektek mit szólt ehhez a gyerek apja? Nagy vita volt ebből, mintha én tehetnék arról, hogy nem foglalkozik a saját gyerekével.



2018. jan. 22. 23:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap több mint 700 órából áll.

A biológiai apa meg 1 órát tölt a gyerekkel havonta?

Hát akkor körülbelül ennyi joga van apának szólíttani magát. Egy aránylik a hétszázhoz. Majdnem nulla...

2018. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem tetszik neki, de ezen azelőtt kellett volna gondolkodnia, mielőtt kimaradt otthonról és nem segített semmit a kicsi körüli teendőkben. Ha érzelmileg nem állt közel hozzá, persze, hogy most az új párodat hívja apunak, teljesen érthető.
2018. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Megkérdezném a vérszerinti apától, hogy mégis mit várt?! Havi 1-2 óra látogatással? Tök természetes, hogy a lányod a nevelőapját hívja apának, mivel ő tölti be az apaszerepet.

A valódi apja jelen állás szerint a gyerekednek csak egy nem túl közeli ismerős.

Tehát én pont letojnám, hogy hisztizik az apja. Korábban kellett volna gondolkodnia.

2018. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mégis miért hívná az igazi apját apának? Azért mert látja havonta 2 órát? Vagy mert elhagyta a családját? Az ilyen nem apa!
2018. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!