Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mondta anyukám hogy úgy...

Miért mondta anyukám hogy úgy érzi én csak kihasználom?

Figyelt kérdés

nagyon rosszul esett hogy ezt mondta, én nem gondolom hogy kihasználnám bármiben is.

20 éves vagyok, még tanulok, de semmit nem szoktam kérni különösebben tőle, diákhitelt vettem fel. Persze ha van valami akkor hozzá fordulok de nem hittem hogy ez baj lenne

van két tesóm is, azt mondta rajtuk nem érzi ezt

azt mondta azért mondja mert hogy soha nem segítek neki ( nagyon keveset vagyok itton az iskola miatt, HA MEGKÉR mindig segítek de általában sosem szól semmit csak utólag mindenkinek panaszkodik hogy soha nem segítek, és hogy már inkább nem is szól ha magamtól nem veszem észre)

úgy érzem meggyűlölt engem és egy hatalmas nagy utálat van benne irántam


20/l


2018. jan. 23. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
sajnálom. ami vigasztalhat, hogy már 20 éves vagy, és hamarosan a saját lábadra állhatsz.
2018. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tudom de én nagyon szeretem anyát épp ezért bánt nagyon hogy ezt mondta:(

bezzeg a bátyám sose keresi meg semmi ő mégis mindig tökéletes

mondjuk őt mindig is jobban szerette

2018. jan. 23. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
De hát te magad írtad le, mi a problémája. Úgy érzi. hogy nem akarsz neki segíteni, azért, mert mindig csak kérésre segítesz. És ő azt szeretné, ha magadtól vennéd észre, hogy miben kell otthon segíteni. És tudod mit... ha otthon laksz, akkor nem NEKI SEGÍTESZ, hanem kiveszed a saját részed a munkákból. Húszévesen már ne legyen evidens, hogy minden, de minden az anya dolga, de a felnőtt gyerek kérésre segít egy kicsit. Kérdezd meg, hogy akkor innentől mit vállalj magadra rendszeresen, és azt onnantól kérés nélkül csináld. Szeretetből, hogy neki annyival könnyebb legyen. És akkor nem érezné azt, hogy kihasználod. Ezt tisztázzátok majd, hogy nem gonoszságból maradt az ő nyakán a teljes háztartás.
2018. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Akkor itt az ideje hogy MAGADTÓL észrevedd a feladatot. Problem solved. VAGY könyveld el hogy anyud utál, sértődj be te is hátha mégjobban elmérgesedik a viszony.
2018. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Megkérném édesanyát,ne panaszkodjon a hátam mögött másoknak rólam, mert visszamondták. És ez nekem rosszul esik. Ha szeretné hogy segítsek. legyen szíves időben szóljon, és úgy osztom be az időmet , hogy tanulásra, magamra, és rájuk is jusson időm. Nem olyan nehéz ez.
2018. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!