Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Elronthatom a...

Mit csináljak? Elronthatom a segítségem miatt családdal való kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Sajnos egy ideje nagyon rossz körülmények között tartunk itthon egy tengerimalacot. Igazából úgy kell elképzelni mint egy kutyát láncra verve a kert végében, csak itt kicsi ketreccel élettér és társ nélkül. Feltettem facebookon egy kérdést az állatvédőknél, hogy minden rendben van-e így vele, de sajnos kiderült, hogy amit most teszünk az állattal feljelenthetnek érte állatkínzásért, és ha nem adjuk át nekik akkor meg is teszik. Na most az a baj, hogy átadni szüleim nem fogják és nem szeretném, hogy fel legyünk jelentve ezért. Nincs egy harmadik opció valahogy? Mivel tudom megmenti az állatot átadás és nagyobb változtatás nélkül és egyszerre a családot? Nem akarom, hogy emiatt kidobjanak itthonról!!

2018. jan. 24. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Sunyiban add át a malackát az állatvédőknek. Így nem fognak feljelenteni, jobb körülmények közé kerül a malac, és még ha veszekedés is lesz, ne aggódj kidobni nem fognak a szüleid.
2018. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csinálj neki kifutòt és engedd ki minél többször. Ketrecbe is készíthetsz emeletet neki. Mekkora ketrecről beszélünk? Széna mindig legyen előtte. Tehetsz szénát wc papír gurigàba, imádnak vele foglalatoskodni. Fontos a napi kétszeri zöldség is. Nézz körül, hátha tesz fel valaki ingyen elvihető ketrecet. Vagy tedd ki egy Facebook csoportba, hátha valaki megsajnàl. Én megsajnáltalak és van is 2 használaton kívüli ketrecem, de én Angliában élek :) de sok módja van, hogy olcsó ketrecet készíts. Hátha van otthon pl.nem használt gyerekmedence, vagy szekrény, ami elfektetve akár ketrec is lehet.
2018. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyének meg!
2018. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Végül sikerült jobb körülményeket biztosítani a tengerimalacnak?
2023. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!