Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Második feleségek. Nálatok...

Második feleségek. Nálatok hogy néz ki egy hétvége, amikor férjetek elsö házasságábol született gyermeke nálatok tartozkodik?

Figyelt kérdés
mennyire tudjátok kezelni a helyzetet,hogy jönnek ki a közös gyerekkel?ex feleség mennyire együtt müködö?minden érdekelne ezzel kapcsolatban
2018. jan. 25. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hozzánk nem hétvégére jönnek, hanem hetente 2 délutánt. Azért remélem, hasznos lesz a válaszom. Általában elmegyünk valahova a két gyerekkel, játszótérre, pizzériába meg ilyesmi. Nagyon jólneveltek, csendesek, semmi gond nincs velük. A közös gyerek még pici baba, de nagyon örülnek a kistesónak. Az ex egyáltalán nem együttműködő, inkább feljelentgetni szeret és kitalálni olyanokat, hogy a férjem veri a gyerekeket (nem veri).
2018. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem két fiam van, a páromnak egy lánya, ő szokott jönni hétvégén. Gyerekekkel jól kijönnek, szeretik egymást, és velem csak eleinte volt tartózkodó, de megszeretett, jó viszony alakult ki közöttünk.
2018. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Masodik voltam, de nem miattam valtak (elottem mar volt 2 kapcsolata is). Fiatal voltam gyerek nelkul, neki 10 es 8 voltak akkor a kicsik

Nem tudtam kezelni, alairom utolag, meg nekem se volt sajatom. Az exe is ram haragudott vagy legalabbis ugy viselkedett, a gyerekeket nem is igazan engedte az apjukhoz, bar utolag ugy latom, sokkal inkabb az exem se nagyon akarta oket. Legalabbis most a mi kettonkkel ugyanugy alig foglalkozik. Az uj bnoje nem zavar, sot, de nem tunik boldognak mert mindig velem van elfoglalva.Az uj bno bar felnevelt 3 gyereket, az enyeimet megse tudja kezelni (igaz mar boven nagymamakoru)

2018. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk 2 hetente van a kislány,aki 9 évs.Addig volt jo a kapcsolatunk,ameddig terhes nem lettem,Nem miattam váltak el,de a nö képtelen uj életet kezdeni,állandoan alánk tesz. Nálunk nagy a feszültség,ha itt van akislány,program szinte 0.nem tudom hogy tehetném jobbá,azért érdekel minden.
2018. jan. 25. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
13 éves voltam, mikor kiderült, hogy apám nője terhes. Egy világ omlott össze bennem. Ott, apámnál zokogtam át egy éjszakát. Apám ráadásul az egész nőügyet, a gyerekügyet egészen rosszul kommunikálta, konkrétan a gyerekre én jöttem rá 13 évesen. Amikor megszületett, meg utána hosszú évekig, kéretlenül rám erőltette hülye dumákkal körítve. Sosem tudtam igazán szeretni a húgomat, ma ugyan így emlegetem, de megromlott a viszonyunk, ami sosem volt közeli, és már egyáltalán nem beszélünk pár éve (soha nem éltem vele egy háztartásban - szerencsére, és ilyen értelemben én egyke voltam). Apám nagyon bénán kezelte a dolgot, és őszintén amíg gyerek voltam, addig a családban csak nagymamám (a másik) viszonyult az egészhez úgy, ahogy kellett volna. Ma már bánom, hogy mondjuk húsz évesen nem álltam a sarkamra a kérdésben, és nem tettem rendet magam körül. De azt ma sem tudom megtenni, hogy soha többé ne szóljak az apámhoz. Szóval nem minden gyereknek könnyű ez, teljesen egyéni, hogy lelkileg kinél milyen hatást vált ki, és hogy magát az "eseményt" ki hogy tudja magában feldolgozni. 40/N
2018. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

”nö képtelen uj életet kezdeni,állandoan alánk tesz"


Ez nálunk is így van. Mindezt úgy, hogy már azelőtt újraháhasodott, hogy mi egyáltalán megismerkedtünk volna a párommal. Tudnék mesélni cifra dolgokat, hogy miket csinál. Viszont a gyerekek nagyon tisztelettudóak, mert az apjuk ezt elvárja tőlük. Szeretettel neveli, de nem kényezteti el őket.

Első voltam.

2018. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nalunk 10 eves a parom fia.Nagyon szeretem ő is engem,amiota nalunk is jon a gyerek az ex olyanokat talal ki h siralom. most azt agyalta ki h Pshihologust keres mert ő tudja h a gyereke nehezen fogja viselni ezt a baba dolgot.Jelzem a gyerek varja,orul a tesonak ,de az ex hajthatatlan.Mert ő tudja h titkon megis fáj.szerintem neki fáj ,mert nem tud kialakitani egy kapcsolatot sem .Ezek az exek sajnos nagyreszt ilyenek ,nem tudsz vele mit kezdeni.Jah es nem miattam valtak,el mielott megtamadnak itt az exek
2018. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjemnek van két gyereke, nekem is kettő és most várjuk a közös másodikat. Az én fiaim jól kijönnek a férjemmel. Az ő gyerekeivel eleinte nehéz volt de már nagyon szeretnek jönni hozzánk, a gyerekek szeretik egymást, most az új kistestvért is nagyon várják.
2018. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kéthetente jön hétvégére, és hétközben két délutánra. Most 8 éves. Jól megvagyunk, okos, illedelmes kisfiú, szeretem, és úgy veszem észre ő is engem. Programok: hétvégente játszóház, játszótér, állatkert, strand, kisvasutazás, túrázás, mikor mihez van kedvünk.

Ha csak délutánra jön(3-7ig) akkor általában beszélgetünk, sütit, pizzát sütünk, társasozunk, vagy ha úgy alakul, segítek a leckeírásban.


Nekünk is van egy közös gyerekünk 5 és fél éves, szeretik egymást a féltesóval, a bátyja tűzbe is menne a kicsiért, pedig egymás ellentétei. A közös gyerek hisztis, akaratos kis ördöggombóc:-).


A férjem exével jó a kapcsolatunk, van hogy elviszi mindkét gyereket fagyizni, vagy nála alszanak ha mi szeretnénk kettesben lenni a férjemmel, ahogy olyan is gyakran van, hogy ha hétközben akad programjuk, akkor hozzánk jön a nagyfiú bónusznak.

2018. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!