Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya jobban szereti a testvére...

Anya jobban szereti a testvéreimet! Azért mert a második házasságábol vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan fogalmazzam meg hogy ertheto legyen amit irok. En anya masodik hazassagabol vagyok. Apukam 2 eve meghalt,tesoimat is apum nevelte, de ok meg a temetesre sem jottek el.kint vannak kulfoldon tesoim, de ha valakinek fontos dolga eltudja intezni(szerintem) na mindegy , eddig ott laktam anyaval, ha tesoim hazajottek mindig korulottuk forgott minden, ugy voltam vele termeszetes ritkan jarnak haza.mar a parommal eljottunk messze dolgozni. Ritkan jarunk haza.de ergtem meg egy szombati napot sem tudott elintezni.nagyon faj mert en eddig ott voltam neki vele voltam a tesoimmal (foleg noveremmel) volt h majd egy evig nem is beszeltek. Egyszer hazajott mintha mi sem tortent volna azota beszelnek.tavaly csinaltam neki facebookot h beszeljunk.nekem nem ir csak ritkan ha felhivom beleszol varj mert a noveremmel beszel.parom megkerdezte mit tud vele annyit beszelni, csak huzta a valat, h semmit,mondja a lanyod meg itt sirt. "Hat most mit csinaljon vele" volt a valasz... lehet en vagyok a hulye es csak rosszul fogom fel, de hihetelen mennyire tud fajni. Kinek van/volt ilyen hasonlo ?

21/L



2016. dec. 4. 15:03
 1/3 anonim válasza:
57%
Hasonlo helyzet, csak anya hugomat ugralja korul.Lehet hogy ahoz van koze hogy anyukadnak hianyzik az elso ferje( nem tudom mi tortent vele nem voltam ott).De nem bizos. Remelem tudtam segiteni.
2016. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom.Az elso ferje elhagyta egy masik noert.
2016. dec. 4. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Nekem apám imádja a félhugomat. Enyhén jobban, mint engem. Felnőtt ember létemre, talán már félig-meddig túl vagyok rajta, de azért még zavar.

Elképzelhető olyan, akár tudatalatti dolog ilyen szülőknél, hogy pl. nálad mondjuk szerette nagyon az első férjét, de az elhagyta, neki ez nagyon fájt, esetleg ma sem dolgozta fel teljesen, és ez valahol visszahat. Ez nem miattad van, meg az én esetem se miattam van, de a dolog így jön le, bármit szépítjük. És eléggé keményen lejön.

2016. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!