Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti engednetek a...

Szülők, ti engednetek a fiatoknak, hogy fel vigye a cipőjét a szobájába?

Figyelt kérdés

Aki a cipot felviszi az én vagyok.(17/F)

Azért viszem fel a cipoimet (egy darabot viszek fel meg le jelenleg) mert próbálok minnel jobban vigyázni rájuk.Illetve azért mert nem volt olcsó (én dolgoztam nyáron,hogy megtudjam venni)

Természetesen mielőtt felvinnem leveszem ott ahol kell.Miutan felvittem megtorlom a talpát majd rá teszem a dobozara.

Azért viszem fel mert lent valahogy állandóan koszolodik.Gondolok itt arra h úgy veszik le a cipoiket a szüleim.Meg neha meg is tapossa valaki.(Véletlenül) Illetve a szobamat is feldobja.


Anyát nem zavarja,de nevelőfaterom megtudna veszni.


2018. jan. 25. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

A nevelőfaterod számára komolyan ez a legnagyobb probléma? Jesszus.

Mióta baj, ha a gyerek vigyáz a holmijára?

2018. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Kb nekem is az a véleményem, mint az első válaszolónak. Mit szólna nevelőapád, ha átélné, amit én, amikor a fiam 17 éves volt és hazajött fekete bőrkabátban, piros surranóban sárga fűzőkkel és zöld(!!!) hajjal. Én csak nevettem és közöltem vele, az utcán letagadom, hogy a fiam, de felőlem "önkifejezhet":)

Felnőtt és normális.

2018. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
En is a szobamban tartom a cipőimet pont az altalad felsorolt okok miatt :-D
2018. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Biztos véletlenül taposta meg gondolom a nevelőfater.. Nem h adna pénzt új cipőre, még amiért gürcölsz azt se tudja becsülni.. Veletek is igy bánik?
2018. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
A legjobb cipőinket (báli, meg amire vigyázni akarok) mi is a szobában tartjuk, holott saját lakás, de nekem a gyerekek miatt kell, mert nem rájuk akarok haragudni, ha végigszántanak rajta csak azért, mert kicsi a folyosó cipős része. Szerintem ez természetes, főleg, hogy körültekintően jársz el.
2018. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
jól teszed, nev.fater majd beletörődik, hogy ilyen "nehéz az élet"
2018. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
elég ótvar szobád lehet, ha egy pár cipő feldobja.
2018. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7: Ha meglátnád milyen cipők vannak a szobámban szerintem biztos padlót fognal.


Btw: köszönöm az eddigi válaszokat,mindenkinek ment a zöld!

2018. jan. 25. 20:53
 9/14 Metionin ***** válasza:
88%

Lol kit érdekel hogy hol tartod a cipőd ha nem mászkálsz benne a házban :D nevelőapádnak is baromi sok ideje lehet ha ezen rugózik. Nemhogy örülne hogy megdolgoztál érte és megbecsülöd, vigyázol rá.

Páromnak van vagy 6 pár bakancsa, a szobában tartja őket kiállítva és azzal relaxál hogy valamelyiket állandóan fényesíti. Egészségére, hadd örüljön neki :D

2018. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2. :D Hát én olyan voltam, mint a fiad. :D És anyum pontosan ezt mondta nekem, mint Te neki. :D


Apám is ilyen mániákus rendmániás volt, mindig kitalált újabb és újabb dolgokat, amin pöröghetett, hagyd rá, mást nem tudsz tenni.

2018. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!