Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti engednetek a...

Szülők, ti engednetek a fiatoknak, hogy fel vigye a cipőjét a szobájába?

Figyelt kérdés

Aki a cipot felviszi az én vagyok.(17/F)

Azért viszem fel a cipoimet (egy darabot viszek fel meg le jelenleg) mert próbálok minnel jobban vigyázni rájuk.Illetve azért mert nem volt olcsó (én dolgoztam nyáron,hogy megtudjam venni)

Természetesen mielőtt felvinnem leveszem ott ahol kell.Miutan felvittem megtorlom a talpát majd rá teszem a dobozara.

Azért viszem fel mert lent valahogy állandóan koszolodik.Gondolok itt arra h úgy veszik le a cipoiket a szüleim.Meg neha meg is tapossa valaki.(Véletlenül) Illetve a szobamat is feldobja.


Anyát nem zavarja,de nevelőfaterom megtudna veszni.


2018. jan. 25. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%
Nevelőfaterod senkit nem érdekel, nevelje a saját gyerekét. Csak rád, meg anyádra tartozik, neki coki van.
2018. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne, nekem is 10/9 szarrá taposták a cipőimet, mert én ha megpróbáltam felvini mostohaanyám már üvöltött mint a hülye.


Úgyhogy 21 éves koromig 1000Ft-os kínaiban mászkáltam mindig, mert ha azt letaposták, MEGRÁGTA a kutya!, stb., hát nem volt kár érte.


Most hogy már a kedvesemmel élek engedem meg magamnak a picit drágább csizmát, szandált, topánkát, mert ő nem cs.szi szét.

2018. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne. :)

Én is felhordom a cipőt. Természetesen a megfelelő törölgetés után.

44/F

2018. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgy látom, a nevelőfater feljött a gyk-ra, és sorban lepontozta az első válaszokat...
2018. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!