Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Titeket zavarna, ha...

Szülők! Titeket zavarna, ha ilyen hobbiai lennének a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Saját magamról írok, de nincs ilyen problémám, viszont érdekelnek más vélemények.


Nagyon sokat rajzolok, szerintem nem túl jók, mások szerint nagyon.Gyakran a kolis szilón, mert mondjuk előtte is csinálok házit, arra az esetre ha a zaj miatt ne lehetne tanulni és nem fülhallgatóval és zene hallgatás közben akarok tanulni

Szoktam nagyon ritkán fanfiction-t írni, de azt nem osztom meg senkivel, mert nem vagyok egyikkel sem elégedett, ahogy más írásaimmal sem.

Elkezdtem nem olyan régen szabadidőbe, vagy kollégiumban tanszobán amikor nincs dolgom koreait tanulni, mondjuk nem igazán haladok.

Szörnyen ritkán főleg tanítási szünetekben kpop táncokat próbálok tanulni több-kevesebb sikerrel otthon, egyedül.

Illetve a sminkelés is hobbimmá vált az utóbbi időben. Főleg a különlegesebb és feltűnőek. Viszont hétköznap, tanítási időben nem használok durva feltűnő sminket, csak természeteset ritkán, sűrűbben semmit.



Vélemények? Titeket zavarna? Melyikkel lenne szülőként problémátok és mi?


2018. jan. 27. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj. Én 19 éves vagyok, amióta az eszemet tudom, azóta írok és rajzolok, szüleim sosem szóltak bele, maximum néha viccesen megjegyezték, hogy most már igazán kiadhatnék egy kötetet, hogy legyen nyereségem is a dologból.

A zenei ízlés meg változik. Én kezdtem a pop zenével és a mulatóssal, folytattam a rock zenével, utána áttértem a soundtrack-ekre, jelenleg pedig ismét visszatértem a rock-hoz, de ezúttal mindenféle nyelven hallgatom. Sőt, volt egy féléves KPop korszakom is!

A sminkelésről csak annyi, hogy vigyázz vele, még ha csak kísérletezel is, én egy évig próbálkoztam vele komolyabban (néha még suliban is, de nem erre a kirívóra kell gondolni) és ennyi is elég volt, hogy a szemöldököm környékén tönkremenjen a bőröm. Nem tiltani akarom, ha jól érzed magad csináld, csak vigyázz mivel és milyen mennyiségben dolgozol.

Szerintem amúgy tök normálisak a hobbijaid, én nem szólnék bele. Maximum akkor ha valamelyik a tanulásod rovására menne.

2018. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar :)

A lassan 18 éves lányom az anime rajongása miatt jelenleg 4 nyelven beszél a magyart nem számítva. Angolul perfekt (Angliában élünk), spanyolból és franciából középfokú a tudása. Japánul is középfokon beszél, most írásból kell felzárkóznia épp ezért felvette idekinn ezt a nyelvet is a suliban. Szabadidejében pedig az orosz nyelvkönyvet bújja. Csak jó dolgok származtak eddig a hobbijaiból :)

2018. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!