Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha kiderülne...

Mit tennétek ha kiderülne hogy a lányotoknak barátnője van?

Figyelt kérdés
A lányom 15 éves és mindig mesélt az utóbbi hónapokban egy lányról hogy mennyire jól kijönnek és folyton együtt vannak.Én azt hittem ez a lány a legjobb barátnője és ezért rendszeresen engedtem hogy együtt aludjanak hisz anno én is több volt barátnőmnél voltam pizsipartin vagy csak éppen kibeszéltünk valamit.Tegnap azonban a lányomat csókolózni láttam ezzel a lánnyal.Teljesen lesokkolt a látvány mert a lányomnak eddig több "barátja" is volt de azok kb csak ilyen 10-12 éves kori gyerekszerelmek voltak ahol csak egymás kezét fogták.Leültem este vele beszélni erről.Ő azt mondta undorodik a fiúktól mert bunkók, hűtlenek, csak kihasználják a lányokat ezért inkább egy lánnyal jött össze mert szerinte igazán valakit csak a saját neme tud megérteni.Majd fölcsattant hogy hagyjam már őt békén mert úgyse lesz terhes egy lánytól és nem érti mitől vagyok így ki.
2018. jan. 28. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nyugtasd meg, hogy nem a terhességtől van szó, csak meglepődtél, mert nem láttad eddig jelét annak, hogy vonzódna a saját neméhez. Nyugtasd meg, hogy szereted és elfogadod, akár nőt választ mellé párjául, akár férfit, csak azt tartsa szem előtt, hogy ne azért legyen lánnyal, mert épp utálja a fiúkat, hanem, mert tényleg mélyebb érzéseket táplál az adott lány iránt.
2018. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha az én lányom a lányokhoz(is) vonzódna nem tennék semmit. Elfogadnám. Végülis nem kecskét áldozott a szobályában, hanem pusztán nem hetero.

Persze az is lehet, hogy ez csak egy hóbort nála, és nem is gondolja igazán komolyan. Azaz tudatosan döntötte el, hogy most egy lánnyal van, de az érzései visszaterelik majd a fiúkhoz. Tini. Bármi lehet.

De ami téged érdekel:

Nekem semmi bajom a homoszexuális, vagy biszexuális emberekkel. Akkor se lenne, ha a lányom közéjük tartozna.

De lehet, hogy találsz majd itt homofób (rosszabb esetben ráadásul vallásos )embereket, akik szerint a homoszexualitás a Sátántól való. Nem tudom melyik "tábor" véleményének örülnél, de szerintem lesz miből válogatnod.

2018. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
És leírtam ly-an a szobáját. Ezért már megérdemlem a lepontozást. :D
2018. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
A vállásos emberektől az Isten mentsen..
2018. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
42%
Elképzelhető, hogy ez csak egy lázadás, egy fázis. Egyik volt osztálytársnőm már 13 éves korunktól kezdve nagyon szerette a fiúkat...16 évesek voltunk amikor becsajozott, volt egy leszbi korszaka, ami el is múlt hamar. Azóta komoly kapcsolata van egy sráccal, a "lányos" időszakot meg elfújta a szél.
2018. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8%
Kileng a kamuméter
2018. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Nekem volt több barátnőm is akik 14 15 évesen lánnyal jártak/csókolóztak, most vagyunk 23 évesek, de kb 16 17 éves koruk óta nem is volt lány párjuk. Az is lehet ez csak egy hóbort a lányodnál, de ha nem csak az, azt is el kell fogadni.
2018. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

"Ha az én lányom a lányokhoz(is) vonzódna nem tennék semmit. Elfogadnám. Végülis nem kecskét áldozott a szobályában, hanem pusztán nem hetero. "


Basszus! Ezen akkorát röhögtem!!!! :D :D Nagyon jóóó! :))

35N

2018. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Én elfogadnám, és támogatnám is, ha a külvilág rosszul bánik vele, de ezért a férfigyűlöletért alapos fejmosást kapna.
2018. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Azt a gyűlöletet csak kiváltotta valami, a szidás nem segít rajta.. Én tudni akarnám ki bántotta meg ennyire a gyerekemet. Elfogadnám hogy a lányokhoz vonzódik, de jó lenne ha megértené: Nem minden férfi szemét.
2018. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!