Szim44 kérdése:

Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Van egy 5eves ocsem es egy 20eves noverem es egy neveloapum akivel nemvagyok tul jo kapcsolatban.a helyzet az hogy edesanyam olyanyira elkenyeztete a feltestveremet az ocsemet hogy a gyerek egy olyan aprosagert nekem ront teljes erejebol ha hozaerek a telefonjahoz..(4.telefonja nemertem miert lenyegtelen) es en ha viszautok neki en vagyok a hibas turni nemfogom hogy egy 5eves usson ha anyumnak szolok nemerdekli egyaltalan nem neveli mindent megenged neki.. legszivesebben elkoltoznek de 16evesen uyhogy van meg ket es felevem sulibol nem tudok mit csinalni..apumhoz koltozni nemtudok leginkab anyagiak miat mivel maganak is alig tud penzt keresni sosincs othon munkasszalon lakik es stb alkohol miatt volt a valas...barmilyen otletet szivesen varok mert sirva jovok haza nemakarok mar hazajarni edesanyam gyulol mert nemjovok jol ki ocsemel es barmi van en vagyok a hibas es mar idegileg nembirom ezt

2018. jan. 28. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az édestesómmal volt így, ő volt a "kicsi". Nekem jött mindig, ha csak lefogtam a kezét, már én kaptam ki. Akkor lett vége, amikor egyszer elborult az agyam és valóban visszaütöttem és megrángattam. Mondjuk nem tettem az ablakba, amit ezért kaptam.
2018. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Ne ütögesd mert ne azt tanulja hogy az erőszak a megoldás mindenre, már most is elég agresszív nem kell hogy példaként is ezt kapja. A legjobb az ha csak szimplán arrébb mész amikor belekezd, ha látja hogy nem érdekled akkor valószínűleg egy idő után megtanul békén hagyni. Ha nagyon durva akkor fogd le.
2018. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az erőszak semmire se megoldás,csak olaj tűzre.
2018. jan. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Most ezért biztos le leszek pontozva, de ha tudod hogy milyen agresszív, akkor például miért érsz a telefonjához? Tényleg nem értem. Ha csak esetleg nem a wc tetején tárolja és te csak akkor tudsz pisilni, ha arrébb rakod a telefont, akkor mi okod lehet piszkálni?

Tudod hogy milyen, ne provokáld. Biztos bizonyítani akarsz anyádnak, vagy nem tudom, de ne tedd. Simán csak ignoráld a kölyköt. Kerüld ki, ne szólj hozzá, rá se nézz. Tegyél úgy, mintha nem létezne.

2018. jan. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Valami ilyesmi van nálam is. Ha már nagyon nekem jön ,akkor azert ra szoktam orditani. Vsgy ,ha mar nagyon felidegesit ,esetleg lefogom a kezét. Itt az a mas ,hogy az én anyám szol neki. Szar az ilyen. Elbaszott egy generáció... Mondjui csak 14. Vagyok :D
2018. jan. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ignorald, ne foglalkozz vele, ne kotozkodj. Ertem en ,hogy a tesod, de ha nem figyelsz ra annyira ,lassan abbahagyja majd
2018. jan. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De epp ezaz ha ignoralom akor is en vagyok a fa*z mert akor anyam jon hogy hogylehetek ekora alat miert gyulolom takarodjak apamhoz...amit nemtudok sajnos...ja es a telefonos dolog csak egy pelda volt...ha othagyom mikozbe ideges akor jon es uti a szobam ajtajat azthined megnyugszik de nem volt hogy masfel oraig is csinalta aztan neveloapum hazaert o megverte es lealt
2018. jan. 29. 07:29
 8/9 anonim ***** válasza:
"neveloapum hazaert o megverte es lealt" Nincs is több kérdésem.
2018. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
UTolsonak:szerinted miert van elegem ...miert koltoznek el legsziveseben csak sajnos az anyagi helyzetem helyzetem es a korom ezt nem engedi
2018. ápr. 17. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!