Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján alkoholista lehet az apám?

Figyelt kérdés

Általában hétfőtől péntek délig dolgozik (kamiont vezet), majd mikor pénteken hazaér kb azonnal nyitja a sört, és issza. Ugyanígy iszik szombaton és vasárnap is (3-4 üveg sör). Hétközben persze nem iszik, mert vezet.

Ha ünnepekkor otthon van, vagy szabadágon van akkor is minden nap iszik.



2018. jan. 29. 18:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%

Meg tudja állni, hogy ne igyon minden hétvégén? Pl. ha valahova autóval kell menni. Vagy ilyen még sose fordult elő?

Az elég gyanús, hogy ha hosszabb ideig otthon van (nemcsak hétvégére) akkor minden egyes nap iszik.

2018. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Milou. válasza:
55%
Szerintem ez már nemteljesen normális gasonlo dolog miatt nembeszélek én sem apámmal. Ha dumálnál még csak szolj!
2018. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha valahová kell menni autóval akkor megállja hogy ne igyon, csak olyankor iszik már, amikor tudja hogy sem ő nem megy valahová, és a családból sem kell senkit sehová vinni
2018. jan. 29. 18:46
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez még nem az alkoholista kategória. Igaz, rendszeresen iszik, de nem túl sokat, és nem magas alkoholtartalmút. Bárt titeket? Agresszív ha iszik?
2018. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Spanom is mindig ciccent egy sör ahogy nem kell menni sehova. Ő viszont be is b@$zik mint a disznó. Péntek-Szombat-Vasárnap
2018. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem alkoholista.3-4 üveg sör nem vész.
2018. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Cipófejű tőle?
2018. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 HaEv ***** válasza:
19%

Szerintem a kérdés az, miért iszik. Ha az íze miatt, akkor van alkoholmentes is, ha a családot zavarja, vagy féltitek, beszéljétek meg. Ha nem lehet vele erről beszélni, akkor alkoholista.

Mindig az a legjobb, ha közvetlenül azzal beszélsz, akivel a gond van. Az sem mindegy, hogy a 3-4 üveg húzóra megy, van reggeltől estig fogy el fokozatosan - mint másnál a desszert, tehát eszik rendesen. Ugyanis, ha részegségért issza, az nem jó. Ha megpróbálja elbagatelizálni, akkor alkoholista.

2018. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez túl sok. Hiszen minden nap iszik, ha nem vezet. Én nem érzem szükségét, hogy mindig igyak, ha nem kell vezetnem.

Ha megkívánom a sört, akkor sem iszom meg négyet.

Ha egy hónapig nem kéne vezetni, akkor egy hónapig minden egyes nap bevágna 4 sört?

2018. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Ez már az alkoholista kategóriába soroljuk VISZONT egyéb tényezőket is figyelembe kell venni. Mióta csinálja ezt? Mikor rosszabb érzelmi állapotban van át szokott billeni ez a 3-4 sörös határ? Csak mert ha igen akkor gáz van.
2018. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!