Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok, akiknek a...

Vannak itt olyanok, akiknek a szüleik közt ilyen 10-15 év korkülönbség van?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor Ők hány évesen jöttek össze és mennyire tartjátok ezt rossznak, vagy furának?

2018. febr. 3. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak és a pasijanak a korkulonbseg 25 év...
2018. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek között nincs, de unokatesóm szülei között kereken 10 év van. Nem tudom pontosan, hány évesen jöttek össze, de 21-31 évesek voltak, mikor gyerekük született, szóval gondolom 1-2 évvel korábban.

Én személy szerint nem tudnék összejönni valakivel, aki ennyivel idősebb nálam, de amúgy szerintem nem fura. (persze csak akkor, ha a fiatalabb fél nem ilyen 13-14 éves, mert akkor azért fura)

2018. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
18 és 30 évesek voltak amikor megismerkedtek
2018. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátom nővére 36 az élettársa pedig 51, kb 10 éve vannak együtt és van 3 gyerekük. Mondjuk a kapcsolatuk, amennyit én tudok róla, nem zökkenő mentes.
2018. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Én szüleim közt 20 év korkülönbség van, és ha jól emlékszem, akkor anyum mégcsak 16 éves volt, mikor összejöttek.

Igazából Én ezt nem igazán tudom hova tenni, ami szerintem érthető is, hisz 20 év nagyon sok, főleg így, hogy a fiatalabbik fél mégcsak be sem töltötte a 18-at.

14/L

2018. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 14 volt, Apukám 25. Nem tartom furának, mióta élek azt látom, hogy Apa olyan, mint Anya gyereke :D

A nagyszüleim nem örültek a kapcsolatnak. 26 éves házasok lesznek hamarosan, én 25 leszek, a tesóm 22.

Azért az-az érdekes, hogy az idősebb fiúktól nem vettem észre, hogy féltettek volna, viszont a korban hasonlóaktól igen.

2018. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
92%

Az enyémek között 15 év van. Anyám 16 volt, apám 31.

Nekem a korkülönbséggel így önmagában nem lenne bajom de nem mindegy, hogy melyik életszakaszban van köztük az a korkülönbség. Más amikor egy tizenéves jön össze egy harmincassal meg megint más amikor egy huszonéves egy negyvenessel. Anyámék esetében ez egy elcseszett ötlet volt. Most 53 és 68 évesek, tehát 37 éve élnek egy elcseszett házasságban, ahol mindennapos a balhé, az üvöltözés. Elválni nem tudnak, mert anyámnak nem lenne hová mennie, a ház meg minden apámé. nyilván neki 31 évesen már ezek megvoltak, míg anyámnak 16 évesen semmije sem volt. Épp ezért ha valamit szóvá tesz, apám egyből közli hogy ha nem tetszik, lehet takarodni a házából, mert jól tudja hogy nincs hová.

Tanulság, ne házasodj tizenévesen idősebb pasival úgy hogy neked semmid sincs és ne szülj oda gyereket a semmire mert egész életedben azt fogod hallgatni, hogy ha nem tetszik valami, akkor lehet takarodni.

2018. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én unokatesóm szülei közt is 10 év van.Végképp nem észrevehető,nem is tudtam róla. :D A nő 16 volt a férfi meg 26,mikor összejöttek.
2018. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!