Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is olyanok a szülei,...

Másnak is olyanok a szülei, hogy belehalnak, ha betegek, de te tudsz menni lázasan is?

Figyelt kérdés

Itt ugrálok mindennel.

De ha én vagyok beteg, vegyek be egy gyógyszert és "húzzak az iskolába" és bírjam ki.


2018. febr. 5. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem,ez ott szokás ahol örülnek ha gyerek nincs otthon. Es már sejtem az influenza járványok okát..
2018. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem, nekem sajnos mindketten dolgoznak akkor is, ha betegek. Persze, csak akkor, ha megfáztak, ha lázuk van vagy hánynak/megy a hasuk, akkor nem. Nagyon ritkán maradunk itthon mindhárman, ha betegek vagyunk. Ahhoz nagyon gyengének kell lennünk.
2018. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére nekem jó fej normális szüleim vannak.
2018. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Uhh, szóval az a bajod hog segíteni kell a beteg szüleiden? Jaj, mindjárt megsajnállak. És nem, ha csak nem nagyon betegek, akkor nem maradnak itthon. Nem szívesen mennek táppénzre.
2018. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Utolso szövegértés a gyerek húzzon betegen is be,de ők meg a náthába is belehalnak.. Nekem is piszkálná a csöröm.
2018. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem mez megint egy túltolt hiszti, ahol sajnáltatni akarja magát valaki mert nem lóghat az iskolából.
2018. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
Heccből nem szokás a fizetést lehúzatni a p*csába.
2018. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok lógni.
2018. febr. 5. 15:43
 9/18 anonim ***** válasza:
13%

Ők viszont szeretnek a bérük 60 %-ából tengődni? Ugyan már!

Felnőtt családos ember akkor marad táppénzen, ha halálán van.

2018. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam, szimpla szabin van.

De hozzál lázmérőt, teát, jaj de rosszul vagyok stb. Menj ide, menj oda.

Szívesen. Nem ez baj, de tőlem meg elvárják, hogy toppon legyek, akkor is.

2018. febr. 5. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!