Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szűlök! Most őszintén, melyike...

Szűlök! Most őszintén, melyiket választanátok a kamaszlányotoknak?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiút, aki korban közel áll hozzá, viszont nagyon bunkón viselkedik vele és nagy eséllyel csak kihasználja őt, vagy egy olyan fiatal felnőttet/férfit, aki lehet, hogy 8-12 évvel idősebb nála, viszont tőrődik vele, tiszteletben tartja a döntéseit, és őszintén szereti őt?


Én kíváncsiságból megkérdeztem a szüleimet és ők azt mondták, hogy a másodikat választanák.



2018. febr. 5. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Egyiket se! Nem nekem kell választani helyette!
2018. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem választanék neki se fiatal bunkót, se egy fogyatékos felnőttet.
2018. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Egyik sem ideális főleg ha tiniről van szó. Ha egy felnőtt nőről akkor a másodikat. Azt senki sem érdemli meg hogy rosszul bánjanak vele de én akkor sem tartom normalisnak ezeket a 14

-17 éves lány 25-30as férfi felállásokat.

2018. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Párom és köztem 12 év a korkülönbség, természetesen a szüleim először nem örültek neki, de nem szóltak bele, adtak nekünk egy esélyt. Nekem ő az első, szóval semmilyen tapasztalatom nem volt előtte, 17 évesen ismertem meg őt. Ha a gyerekem is hasonló szituációba kerülne, és látnám, hogy már tényleg érett egy kapcsolathoz, megadnám az esélyt arra, hogy ismerkedjenek. Nem a kor számít, van, aki már tini korában is normális, van, aki felnőttként is tapló. De csak azért nem tiltanám el a pasitól, mert idősebb nála, ha egyébként minden rendben van: tiszteli, nem erőszakos vele és szereti.
2018. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
egyiket se. egyreszt, egyik se jobb a masiktol , ha osszegezzuk, masreszt meg majd o valaszt maganak olyat, amilyet o akar. nem biztos amugy, hogy a 2. opcioval jobbat tennenek a szulok a gyereknek.
2018. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Már megint kár volt válaszolnom egy olyan kérdésre, ami teljesen szubjektív.
2018. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Egyiket sem, majd Ő választ magának.


Amúgy, nyugi, ha egy 29-30 éves férfival jönnél össze 16 évesként anyádék agyonütnének titeket :)


Nem ez a két végleg létezik, kicsilány :)

2018. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy miért kell rögtön arra a következtetésre jutni, hogy össze is jönnék egy nálam 10 évvel idősebb férfival? Ez csak egy kérdés volt, semmi több. Oké?
2018. febr. 5. 17:31
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem muszáj egyiket sem választani. Alapvetően nyilván senki nem tud beleszólni, egyébként meg egyik sem lenne jó választás. Se egy bunkó tahóval nem látnám szívesen, aki bántja, de egy tizenX évvel idősebb palival sem. Azért egy 25-30 éves pasi ne 14-15 éves kamaszlányokkal akarjon törődni.
2018. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez hülye kérdés, mert normális szülő ebből, ha TUTIBIZTOS100%, hogy a 2. törődik vele, és nem hátsó szándékból, akkor a 2.-at választaná. Csakhogy tapasztalatból azoknak a tiniket hajkurászó idősebbeknek, akik ilyennek látszanak vagy ezt állítják magukról, a 75%-uk csak beeteti a csajt. Tehát ugyanazt csinálja, mint a kihasználós tini, csak "okosabban".


És mivel én szülőként nem tudom 2-3 találkozás alapján kiismerni, a gyerekem meg tiniként valszeg nem elég tapasztalt emberismerő, leginkább egyiket sem. Tiltani viszont egyik esetben sem tiltanám, amíg nem azt látom, hogy fizikai veszélybe kerülne a lányom és rendesen felvilágosítanám idejekorán.

2018. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!