Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudtok írni Olyan személyes...

Tudtok írni Olyan személyes emlékeket amikben az apukátok nagyon megalázott illetve megszégyenítt titeket mások előtt?

Figyelt kérdés
Éret A konkrét élményeket részletesen
2018. febr. 8. 17:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%

Hülyegyerek, még hány dühöspirosat osztasz ki? Az első válaszolók 100-on álltak, most meg...

Csodás vagy.

2018. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

A kocsink egyik ajtóján szar a kilincs, rendesen rángatni kell, hogy kinyíljon és amikor egy középsulis osztálykirándulásról hazaértünk, anyámék értem jöttek és szálltam volna be a kocsiba, de nem tudtam ugye kinyitni az ajtót a rossz kilincs miatt, ott rángattam, de nem sikerült. Erre apám odarohant hozzám és úgy felpofozott az egész osztály, illetve az osztályfőnök + annak a férje előtt, hogy összeestem és elkezdtem zokogni, aztán olyanokat ordibált a képembe, hogy egy hülye, idióta p***csa vagyok...A leggázabb az volt az egészben, hogy ki is voltam közösítve az osztályból és bár a legtöbben meghökkenve nézték, mi történik, pár ember elkezdett röhögni ezen..

19/L

2018. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
10! Igen, teljesen komoly. Átélni még komolyabb volt. Mármint látni...
2018. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Miért pont az apuka? Anyuka? Nagymama? Nevelő apa vagy anya nem jó? amúgy nem volt...szerencsére.
2018. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Mi van ma itt bolondokháza,mindekit lepontoznak? Sajnálom facipős,ez durva...
2018. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is front van ma itt.


Ami itt található link, nyisd meg és olvasd el a 11-es választ. Ott leírtam.

2018. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%
Hányszor kérdezed még meg?
2018. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!