Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám a szüleimet...

Hogyan tudnám a szüleimet leszoktatni arról, hogy kepeket rakjanak ki rolam facebookra, vagy más közösségi oldalakra? (Hosszabban lent, mivel nem fert ki ide! )

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nagyon zavar, hogy a szüleim, a megkérdezésem nélkül raknak ki rólam a facebookra vagy más közösségi oldalra, véleményem szerint, gáz képeket, akár egy közös nyaralásról, akár vmi babakori képeket, hogy tudnám őket erről leszoktatni, vagy mit tudok tenni ellene?


Megkértem őket, hogy szedjek le, de szerintük ők bármit felrakhatnak, ha meg akarják osztani az ismerőseikkel, és nem hajlandóak leszedni.


Ha komolyabban belemegyünk a témába, ez nem sérti a jogaimat?


Nem köteles megkérdezni, hogy kirakhatja-e ezt a képet?


Vagy ez szülőknél máshogy van?


(Persze-e miatt a szüleimmel nem szeretnék bíróságra menni vagy ilyesmi, csak azért mégis nagyon zavar!)



#Szemelyijogsertes
2018. febr. 8. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelented a Facebookon és leszedik
2018. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszkat, de álltalában nem szoktak rajta megjelölni, csak kirakják, de van egy csomó olyan ismerősöm, aki nekik is és leginkább az zavar, hogy ők látják
2018. febr. 9. 11:54
 13/15 A kérdező kommentje:
Es azt mondták, hogy akkor úgy rakják fel, hogy én ne lássam...
2018. febr. 9. 11:55
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is jelentheted a képet, ha nem vagy rajta megjelölve.
2018. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

De, sérti a jogaidat. Az én 17 éves gyerekem is ilyen, nem enged magáról semmit feltenni - az a különbség, hogy én ezt tiszteletben tartom, és nem is teszek fel róla semmit.

Kár, hogy a szüleid ezt nem értik meg.

2018. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!