Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akit kitagadott...

Van itt olyan, akit kitagadott valamelyik szülője valami miatt?

Figyelt kérdés
Írd le, mi volt az oka, valamint a korodat és nemedet.
2017. ápr. 5. 20:59
 1/5 anonim válasza:
75%

Mindketten utalnak, meg az egész család is, mert leszbikus lettem. Kitagadtak, ahogy megtudták. Nem akarnak hallani rólam, egyszerűen undorodnak tőlem. Azt mondta legutóbb a nagymamám a telefonba, hogy nem vagyok többe az unokája, mert egy ilyen, mint en, nem a család része.


21/L

2017. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Ma valamiért elszaporodott a leszbi lány gyermek kitagadása- Mára ennyi elég is a leszbi sztorikból..

Csak, hogy képben legyél..

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2017. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem éppen kitagadás.

Tetoválást csináltattam 20 évesen, saját rajz volt, takarható helyre, nekem sokat jelent, nem hirtelen felindulás. Anyum meglátta, azt mondta nem tud felvállalni a rokonok előtt és hogy nem tud így elfogadni(a rokonsága a legtoleránsabb népség a világon). Hetekig alig szólt hozzám, apám szintén.

Aztán megbékéltek.

A vicces: bátyám elcsente és elverte bulira a papa sírjára félretett pénzt. Kapott egy minimális fejmosást.


28/N

2017. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

A családom idióta: nőként kuss a neved, örülj ha leülhetsz ahhoz az asztalhoz, ahol a férfiak étkeznek. A lázadást veréssel elintézik, egy alázatos kis pincsit akarnak, aki ugrik minden szóra. Eltervezték hány gyerekem lesz, milyen foglalkozása lehet leendő férjemnek, még ismerősök közt próbáltak is keresni... Természetesen elég az érettségi, max OKJ, de utána úgy is jönnek a gyerekek, a férjem majd eltart.


Egyetemre mentem és megtagadtam az általuk elképzelt jövőmet.

23/L

2017. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egész család kitagadott, nem tudták elfogadni a párkapcsolatom.

12 év korkülönbség van közöttünk, elvileg ez volt az ok (nevetséges!) Azóta nem tartjuk senkivel a kapcsolatot, még az unokájuk sem érdekli őket. Mi nélkülük is boldog és teljes életet élünk!

25/N

2017. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!