Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért az apák lépnek le, ha...

Miért az apák lépnek le, ha beteg gyerek születik?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Na, szerinted miért?

Egy nő nem úgy működik mint egy férfi.

2018. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
71%

Van egy ismerősöm aki egyedül neveli a kisfiát.

Valami szociális fóbiája van. Nem beszél felnőttekkel és idegenekkel. Tehát kb senkivel.ás gondok is vannak a kisfiúval. Az anyjának nem volt hozzá türelme, azt mondta ő élni akar és egy ilyen gyerek mellett nem lehet ezért otthagyta őket. Asszem 3 éves volt a gyerek. Most 7.

2018. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Le lettem pontozva. Gratulálok nektek. :D Mondjuk annyira nem érdekel.

De szerinted miért lépnek le?

Egy nőben benne van az ösztön. Egy férfiben nincs. Persze akad kivétel, de kevés...

2018. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Én nőként adtam intézetbe a sérült gyerekemet, mert van még egy testvére és nem akartam azt, hogy gyakorlatilag ne tudjak vele foglalkozni és a családunk tönkremenjen bele.


Piszok nehéz volt meghozni a döntést, de ismerőséknél is van beteg "gyerek", 60 kilós fiatal felnőtt, anyuka otthon - hajszálvékony, gondterhelt -, apuka éjjel-nappal dolgozik, a nagytesó meg éli világát, mert 15 éve "nincs rá kapacitás".

2018. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, a helyes kérdés a "miért esik szét a család, ha...". Az már puszta technikai részlet, hogy az esetek zömében az anyához kerül a gyerek (ha egészséges, ha beteg) és ezzel a közös ingatlan használati joga is... ebből következőleg lelépni csak a férfi tud, ha egyszer szétesett a család...
2018. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Milaskics Ricsit miért az anyja hagyta el?

Miért az anyák lépnek le, ha beteg gyerek születik?

2018. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért gondolod úgy, hogy az apák lépnek le? És miért így kérdezed, hogy lelépnek? Szerintem ha egy pár felelősséget vállal a születendő gyerekéért, akkor nem hiszem, hogy bárki is lelépne. Nehezen, de meghozzák azt a döntést, ami főként a gyerek számára, de nekik is kedvező, bármennyire is fáj. Megszakadna a szívem, de nőként én is egy olyan intézetbe adnám a gyerekemet, ha betegen születne, ahol minden olyan ellátást megkapna, amire szüksége van, mert mi nem tudnánk megadni neki. Rengeteg fáradtságot, időt és pénzt emésztene fel és lehet, hogy azzal csak rosszat tennénk neki, ha velünk maradna.
2018. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem nem függő,patkány mindig elhagyja a süllyedő hajót.
2018. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
A mártír meg elsüllyed vele...nagy karrier!
2018. febr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert több eszük van,mint nekünk nőknek.
2018. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!