Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha anyukátok...

Mit szólnátok, ha anyukátok így intézkedne a hátatok mögött?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, a vizsgaidőszak vége felé volt egy elég nehéz vizsgám. Anyukám is tudta, hogy mennyire nehéz az a tárgy (ő is arra a szakra járt annó, amire én most). A lényeg az, hogy anyukám ismeri az egyik évfolyamtársamat, aki szerinte nagyon jól informált (arra gondolt hátha tud háttér információkat a vizsgáról, mert van egy kis protekciója) , a hátam mögött felhívta és elkezdett nála puhatolózni.

Az egész szitu elég kínos volt nekem anyukám felhívott és bevallotta miután már az évfolyamtársam is felcsörgetett, akit mellesleg nagyon nem bírok és ezt az anyám is tudja...csak régen voltunk jóban, ezért is hívta fel anyám, mert tudta, hogy én nem fogom. Nagyon mérges voltam. Ti mit szólnátok ehhez?



2018. febr. 13. 13:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérhetem ezek után anyukámtól, hogy ne látogasson meg a kollégiumban, mert nem akarom, hogy kavarjon?
2018. febr. 13. 13:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp megmondanám neki, hogy ne avatkozzon bele a dolgaimba, főleg ha az egyetemről van szó.
2018. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

szerintem ne tarts haragot, ő "jót akart" csak "rosszul sült el", kédd meg, hogy többet ne tegyen ilyet és felejtsd el az egészet.

Elhiszem, hogy kínos, de az, hogy ilyen történt, nem biztos, hogy ezután is megtörténik.

2018. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem csak segíteni akart, csak sete-sután sikerült.
2018. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, arra mindenesetre megkérheted, hogy a tudtod nélkül, ne akarjon így segíteni.
2018. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most állitsd még le időben,mert igy fog a kapcsolatodba házasságodba is bekavarni.. Nem csodálokozom h az ő szakját kell végezned..
2018. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én anyám is szeretett ilyeneket csinálni. Persze ő is "csak jót akart" és eleinte a kisebb eseteknél nem is szóltam érte, de idővel nagyon elfajult a dolog és rendszeresen én kerültem kellemetlen helyzetbe, mert ő a hátam mögött az én nevemben intézkedett, nekem meg nem szólt róla soha. Mindig a helyszínen szembesültem vele, hogy állítólag én telefonáltam, én ígértem ezt meg azt, stb. Mikor már a kórházi dolgaimba nyúlt bele akkor telt be a pohár és lett egy hatalmas balhé. Átíratta az én címemet és telefonszámomat a sajátjára, hogy őt értesítsék az időpontokról, és ha ő úgy gondolta, hogy "nem fontos" akkor egyszerűen nem szólt nekem. Természetesen telefonon intézte, mintha én lennék. Az egész véletlenül derült ki, mikor kontrollra mentem és a recepción közölték, hogy változott az időpont, de erről engem értesítettek is azon a számon, amit nemrég adtam meg. Személyivel kellett bizonyítanom, hogy az vagyok, akinek mondom magam, mert "nem tudtam" a saját adataimat, holott elvileg én telefonáltam és írattam át. Anyum a mai napig nem érti, hogy mi ezzel a probléma és én vagyok a gonosz, hálátlan gyerek, aki veszekedni mer az anyjával, mikor "ő csak jót akart".
2018. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!