Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért akar lehúzni?...

Anyám miért akar lehúzni? Vagy igaza lenne?

Figyelt kérdés
Úgy érzem az életemnek semmi értelme nincs. Soha nem mentem továbbtanulni sem mert anyám azt mondta hogy úgy se lennék képes kijárni, így csak egy szakmám, és érettségim van csak. Ha megyek valahova, és kisminkelem magam, arra is azt mondja, hogy semmi értelme, hisz senkinek sem tetszem, illetve én se vagyok különb mint más. Szerinte én egy munkahelyen se fogom tudni megállni a helyem.
2018. febr. 13. 14:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Tájékoztatom anyukádat hogy korrekt módja is van annak hogy otthon maradj vele. Méghozzá az adok-kapok nevű íratlan szabály betartásával. Te otthon maradsz vele, ő meg hozzásegít téged egy stabil otthoni vállalkozás létrehozásához. A régi időkben falun ez volt a gazdaság, ma már más lehetőségek is vannak. Vagyis az úgy nem működik hogy a szülőnek van vagy lesz egy szűkös nyugdíja, a gyereke meg maradjon otthon vele a nagy semmire. Hanem a szülő is tegyen pozitívat a gyerekéért és ne csak egyoldalúan elvárja hogy vele maradjon ingyen cselédnek.

Például a nővérem lakásokat ad ki és erdőbefektetése is van, amikből megél a gyereke aki vele maradt. És megél a nővérem halála után is. Na így már elvárhatta hogy őt pátyolgassa, mivel állás nélkül is úgy megél mint egy diplomás állással és a nővérem halála után sem az utcán köt ki. De aki másik lehúzásával akar valamit elérni, az húzzon önmaga az utcára, ahol ki is szoktak kötni az olyanok, mert a társadalom nem tolerálja a kártékony embereket.

2018. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Az ilyen szülőt minnél hamarabb kikell zárni az életedből. !
2018. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert én soha nem értettem az ilyen szülőket, akik ösztönzés, bíztatás helyett, inkább "leépítik" a gyereküket.
2018. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!