Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lázas vagyok és fáj a torkom....

Lázas vagyok és fáj a torkom. Szerintetek megengedik hogy maradjak?

Figyelt kérdés
Nem hatja meg őket és óriási balhé szokott lenni.
2018. febr. 14. 02:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mindig ilyenek, akármi van, kitalálják, hogy csak nem akarok iskolába menni.

Tavaly tavasszal volt, hogy hetekig lázas voltam, hánytam, sápadt voltam. Folyton haza kellett kéretőznöm. Ők meg bántottak, meg ilyeneket találtak ki, hogy bolond vagyok. Kiderült a végére, mikor sokszor elküldtek, hogy vírus, hogy nagyon súlyos vesegyulladás. Aztvis éreztem, hogy emghalok, sose voltam annyira beteg.

Anyámék meg csak bántottak, hogy biztos dolgozat, hagyd ott az iskolát.

Most már kicsit jó joban vagyok ám, ez kispista ahhoz képest.

De ha nem köhögók, vagy fújom az orrom, akkor nem is vagyok már beteg.

2018. febr. 14. 19:09
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen bunkó szüleid vannak. Legjobb barátnőm családja is pont ilyen, pár hete én kísértem haza a suliból, mikor hányni kezdett és szédült. A szülők képesek voltak nekem állni, hogy mégis mit képzelek (??? osztályfőnök kért meg, hogy vigyem haza). Bámulatos, hogy egyes szülők milyen sötétek tudnak lenni.


Ha van egy olyan tanár, akiben megbízol, érdemes lenne megkérni, hogy próbáljon hatni a szüleidre.

2018. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%
Bámulatos, hogy egyes szülők milyen sötétek tudnak lenni. Mert ez a réteg szül ittjon,a tirpák,a normális v nem szül v vár évekig tanul,nem 8 általánosra szül, v meddő,v már külföldön szül inkább..
2018. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy valakinek nincs diplomája/érettségije, még nem feltétlenül retardált, már bocsánat.
2018. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

A 13# missnek üzenete jött.Te minek tartod magad ? Lenézed azokat akiknek

csak általános végzettsége van?Az már nem szülhet?Vigyázzál,hogy miket írogatsz ide!Te vagy aki a passzát szelet fújja?Vagy csak a saját marhaságodat?

2018. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Sajnaltatni szeretnéd magad tesó? :D az előbb láttam hogy kiirtad újra csak a sztoridrol a kérdést.
2018. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem.

Kösz, már törölték is....

Remélem, te nem éled át, hogy majdnem belehallsz, mert nem hisznek neked, hogy beteg illetve megvernek, merthogy tuti drogozol vagy lógni akarsz.... Közben súlyos beteg vagy, a hányások is súlyodbodbak, a láz. Azt hittem nem élem túl, soha nem voltam annyira rosszul. Ők meg bolondoznak és azt hiszik kamuzom...

2018. febr. 14. 22:32
 18/24 A kérdező kommentje:

Ja, egyébként nem ugyanaz a kérdés volt, mert ez mostani eset, azt meg csak arról írtam ergo nem kétszer ugyanazt.

De úgy látszik mindent törölnek is...

Mindegy rajtam már nem segít.

Bocs, akit untatok a "sztorimmal", nem állt szándékomban.

2018. febr. 14. 22:35
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

En válaszoltam ott. És 18 évesen miért nem tudsz magadtól elmenni orvoshoz? Miért kell szülői bele egyezés?

Mikor beteg vagyok megfogom magam es el slattyogok az orvoshoz....

2018. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
40%
Bocsi utolso akit othon kalpálnak mert beteg, nem nagyon mehet sehová önnálóan.. Mondjuk én 18 évesen eltüntem otthonrol a piásoktól,nem vártam a szent lelket..
2018. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!