Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig lehet egyedűl egy 10 éves?

Meddig lehet egyedűl egy 10 éves?

Figyelt kérdés
Egy tíz éves kislányrol van szó . Az anyukája egyedül álló . 3 műszakban dolgozik . Reggelente amikor megy dolgozni egyedűl van a gyerek 5-7 óráig . 7 től a szomszéd viszi suliba . Éjszaka az apuka anyukája megy át de közel 70 éves a gyermek nem tud tőlle nyugotan aludni. Az apuka szeretné ha nálla lehetne a gyerkőc amikor az anyuka éjszakás és reggeles . Jogi uton el tudná érni ? Egyébként az apuka fizeti a gyerektarást amikor az anyuka hagya mindig elviszi .(A gyerektartás saját megálapodás szerint fizeti 20 ezer /hó)
2018. febr. 18. 12:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
"Egyébként egy gyermek után általába 15000-et szoktak fizetni gyerektartásként " Te nagyon el vagy tévedve. Egy gyerek szükségleteit a szüleinek egyenlő arányban kell biztosítani. Az hogy az apák esetek kilencven százalékában a töredékét sem fizetik, az más téma: A legtöbbször az anya viseli a terhek anyagi- és munkabeli - nagyobbik részét.
2018. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
"Ha ő dolgozik de a gyermek apja rá ér miért nem engedi hogy addig ott legyen az apjánál ." Bár nincs hozzá közöd, de sok oka lehet: Apuka lehet szimplán felelőtlen, vagy lehet erőszakos, lehet hogy annyira nem is akarja a gyereket csak előtted játssza a szegény szenvedő apát (tudod hány férfi akarja csak azért a gyereket hogy fájdalmat okozzon az exének?)... Te meg az eddigi megnyilvánulásaidból ítélve elég ostoba vagy hogy bármit bekajálj első szóra...
2018. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Új nőci a láthatáron...

Apuka telenyomta a fejed a szokásos, különélő apáktól hallható rizsával :) Vicces, hogy mindegyik ugyanezeket mondja az exfeleségéről. Ápolatlan (korpàshajù) gyerek, egyedülhagyja, nem foglalkozik vele, nem adja apukának...

A legszomorúbb az egészben, hogy ezt minden "új barátnő" benyalja.

2018. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola gyámüggyel fenyegetett minket, amiért a 12,5 éves pár órára egyedül maradt délután. Ezek után beszéltem a családvédelmissel, hogy ugyan már, akkor mit csináljak majd, ha délelőtt mennem kell dolgozni, a gyerek meg egyedül marad 2 órát? A családvédelmis beszélt a sulival, érdekes módon hirtelen semmi bajuk nem volt ezzel. Egyébként ennyi idősen vigyáztam a 6 éves öcsémre, míg a szüleim dolgoztak.
2018. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

10 évesen egyedül mentem busszal és gyalog az iskolába, onnét egyedül jöttem haza gyalog, egyedül begyújtottam otthon a kazánba, mert én értem haza leghamarabb.

Egyedül megmelegítettem az ebédemet palackos gáztűzhelyen, kislábosban. Nem volt még vezetékes gáz, és mikro sem.

Előfordult, hogy egyedül vigyáztam az akkor 3 éves kistesómra is.

Reggel 5 és 7 közt a gyerek nagyjából alszik még, este/éjjel is meg van oldva a felügyelete. Miért ne tudna egy 70 éves nagyitól nyugodtan aludni a kislány?

Ha anyuka beleegyezik, apuka is átmehet esténként vigyázni rá lefekvésig.

A 20 ezer gyerektartás a mai világban, mai árak mellett meg leginkább zsebpénz, de semmiképpen nem a gyerek havi költségeinek a fele...

2018. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja, és a heti egy hajmosás pontosan elegendő egy 10 éves gyereknek. A gyakori hajmosás még rontana is a korpásodáson, már ha az valóban korpa.
2018. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!