Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nálatok volt olyan, hogy úgy...

Nálatok volt olyan, hogy úgy viselkedtek veled a szüleid, hogy otthagytad őket, akár örökre és menekülnöd kellett?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 16:10
 1/8 anonim válasza:
29%

Dehogyis!! Ez nem a normális kategóriába tartozik! Sőt!

Szerintem keress fel egy rokont/a rendőrséget/próbálj meg beszélni a szüleiddel még mielőtt olyat tennél, amit később megbánhatsz!!!!!!!

2018. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem mondta a kérdező hogy ebben a helyzetben van...
2018. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak voltam
2018. febr. 21. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

igen.. Pia volt az oka.. Az alkoholista mindent és mindenkit tönkeretesz maga körül,első 18 évem ebben telt. Napi szintu verés,jo anyám hergelte a mocskos apámat ellenem mert addig se ő kapott,lopások minden nap egymástől,szemét átkutatás,összevertek egy buszjegy miatt nem számit h suliba voltam,a suliba persze látták a nyomokat de nem akartak belekeveredni.. Sakk Matt.

Apám gyülölte h lányként érettségizek és egyetemre készülök, tanulni merek,mert a nő szerinte csak arra jó,nem irom le a szavait inkább,folyton fáj a fejem.. Volt h a somszéd nő etetett, meg kénytelen voltam megtanulni főzni,mert jo anyám szart az egészre már mert őt is beszipantotta a pia. Egy börönndel jöttem,el,igen csöveztem is,nem vagyok rá túl büszke de vmit vmiért,az első nem otthon töltött éjszaka nem volt rémálmom,otthon folyton álmomba szörnyek zabáltak meg stb,felálltam a földről és vissza se néztem,remélem h már befulladtak az alkoholba.. Nincs lelkiismeretfurdalásom miattuk. Meg jártam egy pszichoterapeutát is,h feldolgozzam azt az időszakot..

2018. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, szintén alkoholizmus és rendszeres bántalmazás. Eltelt azóta tizenpár év, de soha nem bántam meg azt a döntést, hogy érettségi után minden kapcsolatot megszakítottam velük.
2018. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt kaptam neg 16 évesen, hogy "álljak ki az útra k.r.vulni". Ja, úgyhigy többek között. Nekem az volt, hogy szívesebben alidtam, mert ott nem bántottak, mindig rosszul voltam mikor felébredtem.
2018. febr. 21. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a könyvekbe és a saját fantáziámba menekültem, mert a kapcsolataimat 0-ra leépítették, olyan szinten ellenőrzés alatt tartották az életemet. Már csak a gondolataim voltak az enyémek, semmi magánélet vagy személyes tulajdon... Lelki terror, gyomorgörcs és öngyilkos gondolatok napi szinten.

Amikor 18 évesen megismerkedtem egy fiúval, a második alkalommal találkoztam vele, amikor olyan patáliát csaptak, aminek az lett a vége, hogy vagy ő vagy a szüleim. Tudtam, ha engedek, mindig ez lesz.

Másnap, amikor dolgoztak, egy kis sporttáskába belepakoltam pár ruhát és kiléptem az ajtón. Ott hagytam az asztalon az egyetlen értékemet, a ballagásra kapott arany fülbevalómat is, mielőtt azzal vádoltak volna, hogy elloptam.

A fiú szülei rendesek voltak, segítettek munkát és szállást találni, de még tíz évvel később is csikorgattam a fogam álmomban az idegességtől.

Pszichológus, önfejlesztő tréningek, agykontroll... 15 év munka volt, hogy normális ember legyek.

2018. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Komolyan már egy ideje figyelem h akik az alkesz családnak hátat forditanak,nulla közelire v nullásra vannak pontozva. :O Komolyan az lenne a normális ha ott maradnánk a piások lábtörlője ként h agyonverjenek terrorizájanak,mert elvette az a szar az eszüket.. Komolyan kezet kéne csókolni nekik mert csodás utra valot adtak..
2018. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!