Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van megoldás hogy a szülő...

Van megoldás hogy a szülő változzon 50 felett?

Figyelt kérdés

Édesapám gyakran elhanyagolja a szappan használatát kézmosáskor (pl wc után) és csak egy gyors vízérintéssel “most kezet”.

Állandóan piszkálja az orrát a hüvelykujjával de a fülét is vakarja a kisujjával és utána hozzányúl bármihez(étel, tányér, evőeszköz stb...)

Tudja hogy ez zavaró másoknak de úgy tesz mintha nem látná hogy ez zavar másokat. Gondolom így kényelmesebb neki. Ma például nagyon szivesen ebédeltem volna ha nem látom hogy orrvakarás után az ételhez nyúl. Ha megemlítem neki hogy ez nem higénikus megsértődik és megharagszik, egy rövid időre figyel rá, de 2 nap és minden megy tovább. Testvéreméknek 1 éves a kislánya és bizony a játékaihoz vagy magához a gyerekhez is hozzá ér. Sajnos társam sincs a megoldásban mert senki nem vállalja a konfliktust csak én, de én is ritkán. Ha lesz gyermekem nem hozom a szüleimhez szivesen egy ilyen “apróság miatt”.


2018. febr. 24. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem fog változni.
2018. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem fog megváltozni, inkább csak rosszabb lesz. Megfigyeltem a környezetemben, ahogy idősödnek az emberek, úgy nem lesz igényük a saját, és környezetük igényességére, mert jól van az úgy. 50 év felett pedig ne várj változást. Pozitívat legalábbis.
2018. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem fog,gondolom nem egy két éve ilyen,neki ez a normális,örülj neki h te nem követed a példáját,amugy fiatalba is egre több az igénytelen,sőt korházi dolgozoban is akad,sőt egyre több fiatal szülő is ilyen,saját szememmel láttam multkor Anyuka villamoson kapaszkodott,a mocskos kapaszkodoba, egy perc múlva kapaszkodos kézzel nyúlkált a csecsemője szájába... No comment. Nem kell csodálkozni miért ilyen nyavalya kórságos a magyar emberek töbsége folyton. Higiénián meg könnyebb sprólni mint neten tévén bagón pián sajnos..
2018. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Csak egy kis orrvakarás?Tudod miért nem szeretek éttermekbe járni,vagy ételt hozatni?Mert Meggyőződésem,azt teszik az étellel,ami"belefér".

A Dunakeszis teletáltól 5tonna alapanyagot foglaltak le ezen a héten

A gyermekélelmezési konyhák sem jobbak.

2018. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Nincs.
2018. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Undoritó az biztos es nem fog változni .

Én mindig kezet mosok orrfúvás után , ha egyedul vagyok akkor is mert nem akarok taknyos kézzel nyúlni a felvágotthoz, vagy fenékszaftosan.

Az ember sokszor észre se veszi milyen gyakran nyúl az arcához , fül , orr , szem stb.

Undoritó.

Készits magadnak kulön kaját , amihez nem nyúl az a röfi , más megoldás nincs . Háborogna a gyomrom nekem is az biztos

Az se jobb ha a kajatál fölött beszélnek és teleköpködik

2018. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Nem változik. Én évekig téptem a számat hogy mossanak kezet, fogat, fürödjenek rendszeresen ha már ott a fürdőszoba de mintha a szekrénynek beszélnék. Már leszarom.
2018. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!