Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a helyes megoldás?

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy le volt mentve két kép Anyum barátjáról a telefonomra. Anyukámmal nézegettük a galériát és nosztalgiáztunk,aztán megpillantotta a képeket és kérdőre vonta,én pedig azt mondtam neki hogy a legjobb barátnőm akit a

anyum és a barátja is ismer kérte a képeket mert be akarta jelölni facebookon a pasast.

A valóság hogy azért voltak a képek lementve,mert egy másik barátnőmnek meséltem Anyum barátjáról és kért róla képeket.

Lelkiismeret-furdallásom van,pedig én csak nem akartam Anyumat összezavarni. Mit tegyek?

Általában mindig igazat mondok.



2017. jan. 7. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamu. Mi a fa... fabatkáért vonna felelősségre egy normál fotó miatt? A családtagok egymást fotózzák, nincs ebben semmi. Tök szomorú, hogy ott ülsz a kis szobádban és ilyen ostoba kamukérdésekkel szórakoztatod magadat.
2017. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Ezek szerint félreérthetően fogalmaztam..:

A kép ami le volt mentve a férfi profilképe volt. Mind a kettő.

2017. jan. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulság: legközelebb töröld ki az ilyen képeket, vagy le se mentsd. Azért a fedősztori-barátnődnek szólj a dologról, hogy ne lepődjön meg, ha a jövőben szóba kerül.
2017. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem most is tedd azt mint mindig. Mondd el az igazat ! :)
2017. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pulicsek válasza:

Szerintem is mondd el az igazat, és szerintem már az elején elmondhattad volna, mert végülis a barátnőd csak látni akarta anyukád barátját, nem?


Amúgy meg azzal is egyetértek, hogy szólj a barátnődnek a fedősztoriról, ha mégis szükség lenne arra hogy tudjon róla.

2017. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!