Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám újabban úgy üvöltözik...

Anyukám újabban úgy üvöltözik velem hogy nagyon fáj a fülem tőle utána még van hogy napokig. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Legutoljára azért mert több fehérjeport ittam, most meg mert jogosítvány akartam kérni.

17/L


2018. febr. 24. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Családsegítő.
2018. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
füldugó
2018. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Mi a bajod? xD Jogosítványt akartál "kérni"? Megértem, hogy anyád ordít veled, ha ennyire szőke vagy. :D Fehérjepor helyett meg valami értelmeset kellene enni/inni... Nem gondolod, ember?
2018. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fehérjeporral nincs semmi baj, edzés után nagyon hasznos tud lenni. Jogosítványt pedig nem kérni kell, hanem megszerezni.

Egyébként meg meg lehet neki mondani, hogy a primitív emberek szoktak ordibálni, és ha ő nem tartja magát annak, akkor fejezze be végre a rikácsolást, és mondja el értelmes módon mi baja van, észérvekkel alátámasztva.

2018. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem is az bánt jobban, hogy üvöltözik veled, hanem az, hogy fáj tőle a füled? :D


Hát ez jó! Ne haragudj, de míg olvastam a kérdésed, elvigyorogtam magam.


Nem tudsz mást tenni, mondd meg neki, hogy halkabban is hallod, amit.

2018. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!