Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lendüljek át ezen a...

Hogyan lendüljek át ezen a téren hogy édesanyám szeretőt akar tartani?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok anyukámmal szinte barátnői viszony van közöttünk, tudom hogy apu meüüettr nem teljes a boldogsága, mert semmi kedvesség nem sugárzik belőle, nincs köztük sem egy csók sem ölelés, amit édesanyám hiányol, meg nem kérdezné milyen napja volt, ha nem dolgozik akkor a tv előtt ül, vagy alszik, a házi munkában amibe nem csak a háztartás van hanem például állatok rendezése, udvar takarítás, begyújtás mind anyára vár. Szóval ma közölte lehet randija lesz egy fickóval és ez nekem elég rosszuér esett, ha akar is tartani én nem szeretnék erről tudni de ez már késő.

Igazából bele is néztem a telefonjába és ez a pasi egy idióta, még nem találkoztak talán ma fognak de ez nyilvánvaló csak egy ürítésre vágyik, alig ír neki, csak hogy menjenek kocsikázni illetve azt kérdezi mi van épp rajta, agyilag is sík hüly* meg szó nélkül lelép. Tudom nem kellett volna belenéznem de muszáj voltam mert azért féltem az anyám....


2018. márc. 2. 09:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Anyud felnőtt nő, hagyd a magánéletét, majd megoldja. Gondolom te tombolnál ha anyud a telefonodba beleolvasna vagy beleavatkozna a magánéletedbe
2018. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%

Beszelj apaddal, ha mar anyad elarulja ot, legalabb te ne tedd.

Azt ertem hogy ilyen meg olyan langyos mellette, na de erre a tisztesseges valasz az az hogy elvalik tole es utana keres valaki mast, nem az hogy felrekur.

2018. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Megértem. Igaz, hogy felnőtt nő, de ettől Függetlenül nem jó érzés, ha neki azután rossz lesz. Beleszólni nem érdemes, lehet anyukád se vágyik többre csak szexre.

Inkább kérd meg, hogy erről ne neked beszéljen.

2018. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

“Hogyan lendüljek át ezen a téren hogy édesanyám szeretőt akar tartani?”


Mit akarsz ezzel a kérdéssel, de komolyan. Anyádat szidjuk, vagy apádat, vagy profi pszichológiai szaktanácsot vársz a lelkedre, vagy mit gondoltál, mikor egy ilyen személyes témát így kiteregettél ide?

2018. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

Na,ezért nem helyeslem, ha anya és lánya "barátnők".

Szülőként ilyen terhet nem rakunk a gyerekünkre, mert ő apát, anyát lát bennünk, és nem nyomasztjuk a szexuális problémáinkkal, mert nem rá tartozik.

Bárkire, de nem a gyerekünkre zúdítjuk az ilyet. Még akkor sem, ha az már 26 éves.

2018. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

eszem megall, "felnott no", "lehet hogy csak szex kell neki", "ne szolj bele"...

bezzeg forditott esetben ha apadrol lenne szo, mar reg azt frocsogne mindenki hogy mekkora szemet vagy ha nem mondod el anyadnak.


kicsit sincs kettosmerce, aaaa

2018. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%

" nyilvánvaló csak egy ürítésre vágyik"

Pont erre vágyik anyukád is, hogy végre valaki belé ürítsen, mert gondolom ezer éve beszőtte a pók...

2018. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Mond el apádnak
2018. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

64% Szerintem te pont ne akadj ki ezen, mert folyamatosan ócsárolod a nőket. Ellenkező esetben már itt fröcsögnél. Bár azzal egyetértek, hogy nem kéne megcsalnia és máshogyan kéne kezelni a dolgot. De hányszor lehet azt hallani, ha egy nőt megcsalnak, hogy na a nő tehet róla, mert nem volt elég figyelmes/igényes/nem engedte fenékbe stb. Szóval ezt a kettősmércézést lehet nem kéne felhozni.


Kérdező, ha olyan jó barátnők vagytok, akkor nem tudnál beszélni anyuddal, hogy miért nem válnak el?, Ha ennyire rossz minden? Nem követelőzően, csak picit hatni rá.

Másik: nem lehet hogy apukád kiégett, depressziós?

2018. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

"hogy apu meüüettr nem teljes a boldogsága, "


Ez a menüett itt a mondókában arra szólít fel: a tánc kettőn múlik - vajon anyuka kérdezi hogy van apukád? vagy "semmi kedvesség sem sugárzik belőle"

2018. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!