Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukátok nektek is minden...

Anyukátok nektek is minden nap átnézi a cuccotokat, miután elmész?

Figyelt kérdés
Mindenről tud, mindent átnéz.
2018. márc. 2. 14:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Mennyi idős vagy?
2018. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem,ez beteges
2018. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Sosem nézi át a cuccaimat, nem turkál benne. Maximum megkérdezi, hogy biztosan bepakoltam-e ezt és ezt, ha tudja, hogy valamire szükségem van és magammal akarom vinni vagy látja, hogy kapkodva gyorsan pakoltam és előfordulhat, hogy valami kimaradt. Viszont nem nyúlkál bele, max., ha én megkérem, hogy vegyen ki belőle valamit vagy tegye bele. Az, hogy ellenőrizget, megnézi, hogy mi van nálad, az szerintem egy bizonyos kor felett már nem normális. Utoljára talán általános iskolában nézte meg a táskámat, hogy bepakoltam-e a könyveket másnapra...
2018. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
19
2018. márc. 2. 15:16
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha 19 éves vagy, akkor tényleg beteges.
2018. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem, max ha külön megkérem hogy keressen meg valamit a azobámban, amúgy az ágyam alatt lévő egyik fiókot ha kihúzza szembetalálkozna pár szexi fehérneművel, bilinccsel, vibrátorral, nyakörvvel, kötéllel stb szóval lehet elvenné a kedvét (ha meg felhozná szólnék hogy erős olyantól akinek mellbimó csipesze van (nem kutakodásból tudom, azt mondták bármikor vehetek ki a szekrényükből óvszert és gondolom elfelejtették hogy mellette tartják) aztán őt ismerve nevetnénk egy jót.
2018. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

Mostohaanyám.


Azóta sem tűröm, hogy bárki a holmihoz nyúljon. A párom sem matathat a táskámban-szekrényemben, csak ha megkérem, hogy hozzon valamit ide.

2018. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Mi hárman vagyunk fiútestvérek, de anyámnak, soha eszébe nem jutott túrkálnia a cuccaink között.
2018. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
92%
Nem
2018. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Ez a szülő szegénységi bizonyítványa h nem bizik benne a saját gyereke és kutatnia kel.. Az ilyen a párkapcsolatában is kutat ez mindig együtt jár..
2018. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!