Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert ordít minden nap anyám...

Miert ordít minden nap anyám velem?

Figyelt kérdés

Nem telik el ugy nap hogy ne kezdene el velem valami kis hülyeségért ordibalni. Az faj legjobban amikor a belsőmet sértegeti.(pl.szerinte beképzelt vagyok és mindenkit lenezek közbe ez nem igaz) És habar nem mondja ki de célozgat arra hogy egy kis rib**c vagyok (ami szinten nem igaz) Azt mondja nem kötelező eltartania engem és menjek el. Legszivesebben ilyenkor tényleg összepakolnék és elhúznék innen jó messzire. Mondjuk a vilag végére. Es ez napi szinten megy. Megtilt mindent, elvárja hogy kitűnő tanuló legyek.

Nem bírom elviselni. Legyszi segitsetek mit csinálhatnék vele???

15/L



2018. márc. 2. 21:41
1 2
 1/14 NotMe válasza:
84%
Ő mondja hogy menj el? Menj el egyik barátnődhöz/barátodhoz 1-2 napra hátha rájön hogy nem így kéne viselkedni.. :/
2018. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyik nap azt akarom hogy nem jövök haza suliból(másik városba járok suliba) csak nincs kihez mennem mert szerintem tok pofátlanság elmenni más házába. De még egy padon is szívesebben elalszok.
2018. márc. 2. 21:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Apukád?
2018. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Apámmal nem beszélek annyit. De ha hallja hogy veszekszünk akkor mindig természetesen anyámnak van igaza mert ő tökéletes és sosem hibázik
2018. márc. 2. 22:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget ne csinálj. Kiskorú vagy bajba sodrod magad,ha nem mész haza plusz még jobban magadra fogod haragítani anyukádat. Próbálj vele beszélni,hogy neked ez fáj,de ne ess neki. Meg van a véleményem az ilyen "anyákról". De azzal,hogy szídnám csak téged hergelnélek feleslegesen. Sok ember van ilyen helyzetben sajnos,ha nem változik semmi minél előbb el kell hagyni a szülői házat,ha majd dolgozol. Nem teheted magad tönkre.
2018. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na most nem azért hogy védjem de lehet hogy anyukád kimerült. Mik azok a kis helyességek amikért kiabál? Ha 100* kell valamit elmondani, vagy x-dik hete nem csinálsz meg valamit...
2018. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szép boldog család lehettek,egy papucs férfivel az élen.
2018. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem sokat tehetsz. Esetleg egy barátnődet megkérdezhetnéd, nem aludhatnál-e ott egyszer, de akkor valószínűleg a rendőrséggel kerestetnének, s onnan vinnének haza... Hát legyél kitűnő, aztán 18 évesen menj egy kollégiumba / albérletbe / pasihoz.
2018. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utoljára azért kiabált velem mert nem voltam beszédes kedvemben és honnan veszem a bátorságot hogy ilyen pofátlan vagyok vele. Mostanába ígyis van elég problémám,megvan az oka amiért nem beszélek sokat
2018. márc. 2. 22:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos a szüleit nem válogathatja meg az ember. Koncentrálj a tanulmányaidra, igyekezz barátokat szerazni, velük több időt tölteni, és készülj az elköltözésre.
2018. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!