Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben mit reagálnátok?

Ilyen esetben mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Adott a helyzet: két testvér vitatkozik (NEM veszekszik) mire az anya közbe szól, hogy ő ezt meg ezt gondolja - majd az egyik gyerekhez fordulva: “és amúgy se rongáld az én gyerekemet.”
2018. márc. 2. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon kiröhögném az anyámat.. ekkora fos beszolást :)
2018. márc. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ez úgy jött le, hogy te akartad megmondani a tesódnak, mit csináljon. Anyukád meg emlékeztetett rá, hogy egyelőre az ő gyereke a tesód és nem a tiéd. Elég félreérthető volt, amit mondott, de én azért nem hallanék bele ettől többet.
2018. márc. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
Az azert eleg eros, amit itt írnak páran, hogyha ilyet ir, mar nem is szeret. Ezert ne ird ki gyakorira a banatod, csak telebeszelik a fejed. Ideges volt anyukád, ennyi.
2018. márc. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Én akkor szoktam ilyesmit mondani (ne piszkáld a gyerekem), mikor a másik gyerekem igen igen túlzó és bántó, de meg vagyok róla győződve, hogy itt a gyakorin ő is csak úgy adná elő, hogy jaj az nem is veszekedés volt, csak vita, meg bla bla bla. Úgyhogy inkább hagyd abba a vitát. Anyád nem bántott, csak védte a gyengébbiket.
2018. márc. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy anyuka beleszól a testvérek vitájába, ott általában nem lesz béke csak széthúzás.
2018. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Totál életszerű ez a beszólás... Mindjárt elhiszem . Rongálni tárgyakat szoktak.
2018. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mennyi beteg ember van itt...igen, tegnap este tizenegykor leültem és ezt kitaláltam... valószínű
2018. márc. 3. 08:25
 18/20 A kérdező kommentje:
Drága 14-és, maradtál volna csöndben...
2018. márc. 3. 08:26
 19/20 anonim ***** válasza:
82%

Rá se ránts, nekem a 70 éves anyám társaságban ezt mondta miközben ott álltam mellette: "....nekem két lányom VOLT..."

Egy pillanatra azt hittem rosszul hallok, aztán meg azt, hogy biztos már meghaltam csak még nem tudok róla, és igazából nem is állok ott.

37n

2018. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18%

"Mennyi beteg ember van itt...igen, tegnap este tizenegykor leültem és ezt kitaláltam... valószínű"

Valószínűbb mint hogy igaz az ostoba mesikéd.

2018. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!