Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak, ha nem birom...

Mit csinaljak, ha nem birom elviselni anyamat?

Figyelt kérdés
Folyamatosan csesztet,hogy nem vagyok jo semmire,hajlektalan leszek,drogdiler leszek,miert ezt tanulom,buta vagyok,stb. Meguntam.Koltozzek amint lehet? Emiatt nem nagyon akarok 100-200k-t alberletre kolteni inkabb elviselem amig nem allok ugy anyagilag.Ti mit csinalnatok? En annyit tudok tenni,hogy ha elkezd bsztatni akkor elsetalok egybol,de erre nem mindig van lehetoseg.
2018. márc. 6. 01:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Sajnos pial is rendesen,van hogy napkozben is reszeg.Minden nap iszik.Klimaxol vagy nem tudom.Elegem van.
2018. márc. 6. 01:18
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Kérdezd meg az önkormányzatot, akik minden szájba ..szott protekciósnak, meg szimpatikus csókosnak osztogatják a szolgálati lakást, meg szükség lakást, meg saját életet akarok kezdeni címen kiutal a szellemi fogyatékosnak is lakást.
2018. márc. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Vagy menj szállóra, kollégiumba
2018. márc. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
48%
Koli, Erasmus+, az enyém nem ilyen és mégis zavar néha, aludj ott a barátaidnál, ha kapcsolatod van az is megkönnyítheti.
2018. márc. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleged van anyádból, akkor ne sajnáld a pénzt és igen ia fizesd ki a lakbért es költözz, de ezt Te nem akarod, akkor még is minek rinyálsz? Más opció nem nagyon van.
2018. márc. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
El ne költözz, inkább írj ki még majd öt kérdést és nyavalyogj tovább.
2018. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem beszéltél vele hogy téged ez zavar?
2018. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom annak aki normalisan valaszol,aki meg nem az meg leszophat.Kepzeld nem engedhetem meg minimalberbol a spontan koltozest ezert kerdeztem,hogy meg milyen lehetosegek vannak.
2018. márc. 6. 11:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Tán tanulni kelett volna h ne szar béred legyen. Te is csak siránkozni akartal egyet. „ Aki nyavalyog, de nem változtat, annak még nem fáj eléggé!” Dr. Bubó. Amugy már otthon mindenki alkoholista?
2018. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Verd ki a mesefiguradra te buzsi.Super Mariora is felnezel te elet csaszara?
2018. márc. 6. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!