Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha nem bírom...

Mit csináljak ha nem bírom elviselni a húgomat?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít lelkileg teljesen kivagyok, nem telik el úgy nap, hogy össze ne vesznénk már olyan is megtörtént, hogy

•egy telefontöltő végével(azzal a végével amit a telefonba rakunk) csapott majdnem halántékon (csak azért nem ott talált el mert elhúztam a fejem)

•szülinapomra kaptam a barátnőmtől egy smileis babzsákpárnát (ami nélkül már nem nagyon tudok aludni nemrég amikor a kisebbik tesómat bánotta (ütötte meg es lökte fel a kertbe )megvédtem a kistesómat úgy h ellöktem tőle a húgomat annyira mérges lett h berohanta a házba és szétszabdalta es beleszórta azokat a kis bogyókat v miket az ágyamba és amikor megláttam ő csak röhögött és annyi bűntetést kapot h ejnye ejnye ilyet nem szabad

•harapott, karmolt (annyira h egy hét után is látszott a nyma), csípett meg és még állatot is kínozza(a nyuszinknak cipőfűzőt kőt a nyakára és úgy rángatja direkt a másik irányba mint amerre megy a nyúl és emelgeti a cipőfűzővel)

Ha már úgy vagyok h vagy magamat vagy őt ölném meg akkor mit tegyek? Távoltartási végzés v mi? (ja amugy a húgom 12L én meg 14L) [anya meg folyton velem veszekszik mert én vagyok a nagyobb meg nem akar arról hallani h nem bírom elviselni semmi együttérzést nem mutat már minden este sírok mert nem bírom lassan az őrületbe keret😭😭💔


2017. ápr. 19. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Távoltartási végzést senki sem fog adni, ő is ott lakik, nem lehet kirakni, mert neveletlen enyhén szólva.

Sajnos ha a szüleid ráhagyják, te nem sok mindent tudsz tenni, apud is így áll hozzá, vagy csak anyud? Mert akkor apud esetleg segíthetne. Ha ez sem, te is lehetsz keményebb a tesóval, és bár változni nem fog, legalább téged békénhagyna.

2017. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Az nem megoldás, hogy gyilkos lesz belőled.Nevelőintézetbe kerülsz, később börtönbe. Beszéljétek meg inkább a dolgokat, biztos közös nevezőre tudtok jutni valahogy, valamikor.
2017. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Jaj, csillámnyuszykám, nőlj fel! 😄😀😘😔😭😂😞😔😛😒😅😰😚😒😳😗😚😒😔😝😔😰😚😣😁😒😭😁😞😔😖😦😤😈😲😋😲😷😲😋😤😎😤😲😦😲😈😟😴😐😷😓👿😲😽😽👀🌟👯👫💑👫 Az élet nem habostorta. Se neked, se a testvérednek nem kell annak lenni. Ha a szüleid nem nevelik, akkor neveld te!
2017. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Mikor begőzöl, egy pohár vizzel nyakon öntöd, hátha magához tér.
2017. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Engem állandóan vert a nővérem. Lelökött a padlásról, betörte a fejem stb. Egész addig csinálta, amíg egyszer amikor ütni kezdett, visszaütöttem a fapapuccsal. Soha többé nem vert meg.
2017. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Elektro sokk. Nagyon hatásos. Én NA-GYON A-JÁN-LOM!!! ;)


Amúgy kamerázd le, mikor nem bír magával és mutasd meg apádnak, anyádnak. Talán sikeresen jársz el.

2017. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köss a nyakára cipőfűzőt, és rángasd, lássuk, neki tetszik-e. Micsoda emberi szerencsétlenségek léteznek, Istenem... hogy tud valaki egy nyulat kínozni?? (ne vedd komolyan az első mondatot, csak te kerülnél vele bajba) A húgodnak láthatóan pszichés problémái vannak. Ha ilyen dührohamai, és szadista hajlamai vannak a 12 éves kislánynak, az nem normális. https://www.youtube.com/watch?v=I2vgZtSm59g <--- ez a supernanny rész szintén egy olyan lányról szól, aki nem tudja kezelni a dühét. Bántja a kistestvéreit, és nem hallgat a szüleire. Beteges. És nem mellesleg nagyon gyerekes. Ilyet a normálisan nevelt 7 éves gyerek sem csinál. Nem, hogy a 12 éves még mindig karmol, meg hisztizik, ha valami nem tetszik. Szüleid rendesen elcs*szték. Van saját szobád/helyed, ahol lehetsz? Nem veszekszel vele, ha nem is kommunikálsz vele. Egy-egy szia, meg jóreggelt, aztán piszkálja azt, akit érdekel. Ezek téged is nagyon gyerekesnek tüntetnek fel, mert árulkodni (még ha ez segítene is jelen esetben) gyerekes szokás. Csak anyád nem látja a fától az erdőt. Csak kerüld el őt, amennyire lehet, és ha nem muszáj, ne szólj hozzá.
2017. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Apa is úgy áll a dolgokhoz mint anya ( mert ő hordja a nadrágot a családba) nekem az se sikerül h visszaütök mert akk engem csesznek le ha meg (mégjobban mert én mindenképp kapok a szórásból bármit tetem ill. nem tettem) ja és teljessen felnőttem ehez mert voltak már ennél rosszabb dolgok is az életembe csak nem tudom ki bírná ki 1hétig az én életemet (tudom ne csak nekem vannak ilyenhondjaim vannak akiknek nehezebb) mert szerintem senki nem érez bárki iránt akkora utálatot mit mi egymás iránt
2017. ápr. 22. 00:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan dobozt,amit le lehet zárni.Kulcs a szobádhoz nincs?
2017. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!