Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, rokonok, ti hogyan...

Szülők, rokonok, ti hogyan viszonyulnátok egy gyereketek vagy fiatalabb (18-25) rokonotok első tetoválásához? Korombeliek, nektek milyen fogadtatásban volt részetek? 21/f

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 20:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Senkit sem érdekelt.nem is mutogattam. Ha valaki észreveszi,akkor általában megdicséri,ennyi.
2018. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Kisfiam, kislányom: miért kellett így elcsúfítani magad?"


Ezt gondolnám és ezt mondanám. Egyebet nem tennék, ha elmúlt 18. Max. megkérném, hogy a jelenlétemben ne mutogassa, mert elszomorít.

Sose tetszett semmilyen tetoválás. Csúnyának tartom mindet, mindenkin.

2018. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a jelentés dolog is relatív ... Van aki csak azért tetováltat mert tetszik neki vagy mert szép és tényleg van olyan akinek olyan van ami jelent is valamit . Példának a párom .. mikor még csak futólag ismertük egymást ( pont a tetováló szalonban találkoztunk ami akkor derült ki mikor megláttam a tetoválását :D) akkor még nem igazán értettem a teli hátas tetoválását .Ahogyan beszélgettünk és mesélt magáról, a családjáról stb össze állt a tetoválása minden apró részlete ,hogy miért éppen az ami , ott ahol és ahogyan . Az a gondolat menet amin itt egyesek végig mennek az a „tini vagyok tetkó kell de valami egyedi ” történet ami ugyanolyan mint az öltözködés vagy bármi .. Én nem is tudom megdicsérni azt ami számomra nem egyedi .. ilyen például az órás dátum vagy a rózsa köré tekert füzér és hasonló társaik ..
2018. márc. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen volt az első, nem lett belőle probléma.
2018. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

A férjem első házasságából született fia 18 évesen tetováltatott. Amúgy nem lett volna semmi gond, csak az elhelyezéssel. Egy fa-gyökér motívum (ami a családra utal) és az ágak valami mordor vagy tünde vagy nem tudom, milyen nyelven valami magasröptű bölcsességet ír ki.


Na, most ezzel az az egy gond, hogy a gyerek alacsony és a vádlijára műttette, ami még jobban összenyomja, de a nagyobb baj, hogy a vádlija is nem kicsit szőrős, szóval igazából a tetkóból semmi nem látszik, csak egy paca, emiatt semmi nem jön át a külvilágnak, hogy az mi, miért és mi van oda írva.


Hiába mondták a szülei, meg mindenki, hogy ne oda, meg túl nagy, főleg egy vádlira, nem hallgatott rájuk, mivel ő már nagyfiú(!!!). Azt nem tudom, hogy megbánta-e, de amikor kérdezgette, hogy jó-e, akkor mindenki nyelt egy nagyot és mondták, hogy hát tök jó, de belül mindenki lesajnálta és nevetett belül.


Szóval néha kéne hallgatni a szülőkre meg amúgy a kívülállókra, mivel ők másképp látják a dolgokat, meghallgatni, végiggondolni párszor és csak a leülepedés után nekivágni a dolgoknak.

2018. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

15 a fiának tetszik? Valószínűleg.

Csak ez számít.

2018. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16-os, egy nagy felületű tetkónak nem az a lényege, hogy más is lássa? Hiszen nem a bokájára varratott egy apró pillangót, hanem a fél lábán ott van. Én, ha ilyet csináltatnék, akkor igényesen, láthatóan, különben semmi értelme.

A másik, h a tetkó egy önkifejezés, amiből mások felé "kommunikálsz". Na, most akárhogy tetszik neki, mindenki más számára egy kivehetetlen paca, mivel nagyon lent (közel sem szemmagasságban helyezkedik el), ergo ő a tetkója pozitív hozamait nem kapja meg, pedig pont ez lenne a lényeg.

Ezért aztán sok értelme volt felvarratni.


Persze ez az én véleményen egy amúgy ötletes tetkó hordásáról.

2018. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem az egész bal karomon van és hidd el senkit sem izgat. Mondjuk én magamnak rakattan fel, nem másnak, hamarosan lesz a mellemen is egy. Senki egy rossz szót nem mondott rá.
2018. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!