Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha apátok...

Mit szólnátok, ha apátok hozzátok vágná, hogy csak a szülinapotok csak egy nap?

Figyelt kérdés

Végülis tényleg egy nap csak, meg csak a 18., olyan mint a 17 vagy a 19. Most szombaton lesz a szülinapom, és a sulinkban aznap lesz tanítás. Rendesen benn kell maradnunk, ami azt jelenti, hogy negyed 4ig benn leszek. Én mondtam a szüleimnek, hogy délig benn lennék utána hazajönnék, mert velük is ünnepelnék, valamint barátnőmékkal is este buliznék. Erre apám azt mondta, hogy nem, benn leszek ameddig kell, aztán hazajövök hisz úgyis csak egy nap az is.

Nekik nem kell aznap dolgozni, mert úgy vették ki a szabijukat. Azért ez igazán szarul esett.



2018. márc. 8. 07:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
88%
Az én 18. szülinapom meg volt rendesen ünnepelve... a hétvégén. A szüleim nem hiszem, hogy beleegyeztek volna abba, hogy suliból csak ez miatt maradjak ki. De ettől még nem unalmas emberek, akik szerint a szülinapnak semmi jelentősége. Mindennek megvan a maga helye és ideje. Szerintem az emberek nagy része hétvégén tart szülinapi bulit. Hétköznap egy egyszerű felköszöntés elég, nem kell állandóan lógni valami miatt.
2018. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
64%
39, azért unott és fásult, mert nem tudja elfogadni, hogy valakinek ez például nagy dolog 18 évesen és szeretné megünnepelni. Én azt nem értem ez miért fáj másoknak, miért vált ki ekkora indulatokat egyesekből? Nekem van 40 éves vezető beosztású, családapa kollégám és még eddig mióta együtt dolgozunk, minden szülinapján szabit vett ki. Ahogy a többiek is. Ettől nem gondolom, hogy éretlen lenne.
2018. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
84%

Mit szólnék? semmit.

Elnennék suliba, suli után ünnepelnék, buliznék

2018. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
40%

Én nem szoktam ünnepelni a sajátomat. Tényleg egy nap a többi közül.


Meg hát mit ünnepeljem azt, hogy öregszem, telnek az évek?

2018. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
59%
42# te meg azt nem tudod elfogadni, hogy valaki meg nem, és ezért primitiven találgatva minősítesz. Gondolkodj mennyivel vagy különb bárkinél is. Ugyanazt csinálod csak a másik oldalról...
2018. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
54%
45: húha, valamiért nagyon frusztrált vagy, sajnálom! :)
2018. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
61%

Igaza van :) semkivel sem másbb, mint a tegnap vagy a ma vagy a holnap.


És én sem engedném, hogy ezért logj.

2018. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
57%
Anugy igen, ugyanolyan, attol h 18 leszel, nem nöttél fel, nem tudod magad eltartani, ugyanugy vár a suli, csak max jol lecsukhatnak ha piásan hülyeséget csinálsz :)
2018. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
37%

Soha nem jutott volna eszembe lógni a suliból a születésnapom miatt. Mondjuk nálunk szokás volt, hogy mindenkiét hétvégén tartjuk.


A 18. tényleg a szülinapok sorában is különleges az embernek, nem kellett volna apukádnak ilyen sértő dolgot mondania.


A többiben velük értek egyet. Másnaposan ne menjen az ember suliba, vagy a holnapot is "kiveszed"?

2018. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvastam végig az összes kommentet, de eszembe jutott valami, lehet volt már:


Mivel szombaton van a szülinapod, a szüleid szabadnapot kértek, arra nem gondoltál, hogy épp az miatt mondta apud ezt, mert meglepetés bulit szerveznek neked?

A 18. szülinap elég meghatározó az ember életében. Lehetséges (ha jó a viszonyotok), pont ezért mondta, mert addig elkészülnek mindennel, mire hazaérsz.

2018. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!