Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vagyok szemét anyukámmal?

Miért vagyok szemét anyukámmal?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor vagyok kicsit szemét anyukámmal, de nem tudom, hogy miért. Én nagyon jól tudom, hogy ő mindent megtesz értem, de van sokszor példaul, hogy én kaok tőle valamit, vagy kapni fogok és ezek után még én vagyok köcsög vele. És amint mondok neki valami rosszat azonnal meg is bánom, de hirtelen felindulásból sokszor ez történik. Nagyon haragszom ilyenkor magamra, mert tudom, hogy szar ember vagyok. Mostanában semmi nem úgy sikerül, ahogy szeretném, és lehet ezért van. Szerintetek mit csináljak? Bocsi ha valami nem volt világos

2018. márc. 12. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Gondolkodj, mielött beszélsz. Nem lehet ezen mit megbeszélni, anyádnak is jobban odakéne figyelni rád, talán akkor eszedbe sem jutna ilyeneket mondanod neki.
2018. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fusztrációt sajnos gyakran a szeretteinken vezetjük le. A legjobb az hogy ha gondolkodsz mielőtt beszélsz és minél előbb orvosolod a dolgokat amik zavarnak. Anyukádtól kérj bocsánatot és mond meg hogy nem rá vagy mérges.
2018. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2018. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Próbáld fegyelmezni magad. És legalább időnként éreztesd vele, hogy igaziból szereted! Az anyák nagyon sokmindent megbocsátanak, ne élj vissza vele.

2018. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
mert 14 éves vagy. kérj egy kurvänagy pofont minden egyes alkalommal, mikor szemét vagy vele
2018. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne anyádon "vezesd le", ha nem úgy sikerülnek a dolgaid. És valóban gondolkodj, mielőtt mondasz valamit, mert utána már nem tudod "visszaszívni".
2018. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérni tudsz?
2018. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!