Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mi a titkotok a szüleit...

Nektek mi a titkotok a szüleitek előtt?

Figyelt kérdés
Illetve mi volt a legnagyobb bűn, amit elkövettetek ellenük? Kort és nemet is írjatok hozzá! :)
2018. márc. 13. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy drogoztam fiatalon, de ez olyan "titok" hogy sejtik, csak nem beszélünk róla, nem is akarok már.

Ellenük amúgy nem követtem el semmi bűnt, voltak kamaszkori lázadozásaim mikor hazudtam persze pl hogy hova megyek, de ezekkel sorra le is buktam.

De már felnőttem ,benőtt a fejem lágya, jóba vagyok mindkét szülőmmel.

26 N

2018. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nagyobb összeget nyertem. 21/F
2018. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs különösebb titkom. Nyilván tiniként nem meséltem el részleteiben minden bulizást. De nem is csináltam semmi olyan durvát, aminek bármilyen következménye lett volna.

Nem követtem el ellenük semmit sem.

2018. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Én pont fordítva tapasztaltam :)

A házi tojást mindig szépen tisztán adják át. Néha ha nem veszem észre, hogy elfogyott és hirtelen kell, akkor veszek boltban.

A boltban kinyitom a dobozokat és vannak benne mindig kakisak, tollasak, töröttek. Csak egy fajta van, ami mindig tök tiszta, valami UV kezelt vagy nem tudom mi, azt nem mosom, mert az van ráírva, hogy fertőtlenítve van.

De a többi sima bolti nem fertőtlenített.

2018. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es esküszöm azt vártam, hogy a végére valami jó kis hasonlatot hozz ki belőle, de aztán rá kellett jönnöm, hogy rossz helyre válaszoltál. :(
2018. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 5eve máshol szilvesztereztem mint ahova elengedtek. De december 30-án a helységet elmondtam hogy ha bármi történik ne egy teljesen más helyről kelljen tudjanak. Akkor jöttem össze mára a férjemmel. Szóval megérte. Szerintem amúgy utólag megtudták de sosem emlegetjük a dolgot :)

24/nő

2018. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül az hogy ki volt az elso pasi az életemben.. Meg az hogy mikor. Úgy tudják 17 voltam, közben meg 16 múltam.
2018. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1- Részeg voltam emiatt rókáztam az utcán.

2- Párszor csókolóztam lányokkal


Ellenük nem tettem semmit.


27/N

2018. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Az első barátommal (4 évig voltunk együtt, 19 éves koromig) fél év járás után de még 15 évesen le akartam feküdni. Megpróbáltam megbeszélni anyuval, megtiltotta 16 éves koromig, látszólag elfogadtam aztán csináltam amihez kedvem volt...


Szerintem tudja, de mi sem beszélünk erről.

2018. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Anya előtt azt titkolom hogy kibe vagyok szerelmes. Azért mert anya nem tud titkot tartani.

Semmi mást nem titkolok a szüleim elől.

15/l

2018. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!