Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tinik! Nektek mi a legnagyobb...

Tinik! Nektek mi a legnagyobb titkotok a szüleitek előtt?

Figyelt kérdés
16/L

2014. szept. 6. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Nincs titkom.Vagyis anya előtt nincs.A legjobb barátnőm,mindent megbeszélünk és mindenről kikérem a véleményét.Imádom őt!!Nagyon jó fej és bármikor bármiben számíthatok rá! :)

17/L

2014. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

az, hogy cigizem

és találkozom a barátommal akit tiltanak kb 1 éve óta

2014. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Hogy depressziós vagyok.

18/L

2014. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Négyes, azt simán észrevenni.
2014. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom az első szopást/faxverést se verik otthon nagydobra.
2014. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De nem azt kérdeztem, hogy egyesek mit gondolnak arról, mi a tinik titkai otthon, a választ olyanoktól várom akiknek vannak titkai. egyébként nekem a cigizés.
2014. szept. 6. 14:37
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

regen megromlott a viszony kozottunk sajnos.. Mamar tudja ezeket ( nagy reszet) de amiket nem mondtam el:

elvesztettem a szuzessegem ( hosszu tavu kapcsolat volt 2 evig voltunk egyutt..)

hogy cigizem

hogy mi az igazi lelki bajom,hogy miert nem vagyok vidam hogy miert nem vagyok soha itthon.... soha nem is beszelunk szinte csak arrol hogy ez kell meg az kell meg amaz meg ezt csinaljam meg azt..

18L vagyok

2014. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

6:

na igen, sztem a szexhez kapcsolódó témák nemtől függetlenül mindenhol tabuk. én durvának tartom, na meg tapasztaltam h más országokban ez nem igazán van így, de hát nálunk még a gyerek a saját szüleivel se tud őszinte lenni, látod ... és még el is ismerik.


Nekem a legnagyobb titkom h még anno alig 14 éves koromban egy srác vette el a szüzességemet, ha azt annak lehet nevezni, hogy családdal és ismerősökkel nudistrandon nyaraltunk, aztán egyik este az ismerősünk "nagyfia" egyszer csak hanyatt döntött a lakókocsiban, és megtörtént. Én meg csak lestem mi van, lényeg h mindketten titokban tartjuk azóta is, de az is igaz, hogy egyszeri alkalom volt, soha többet nem volt semmi vele. Biztos hirtelen rájött a görcs :)


És nem, határozottan nem lettem homó, és ő se az, mert heti szinten falja a csajokat meg nekem is van bnőm azóta, és fiúhoz sose volt semmi közöm ezen az egy eseten kívül. Nem is lesz ....


Hát talán ezt mondanám legnagyobb titoknak, mert ezen tuti kiakadnának mint állat :XD Majd esetleg ha már nagyobb leszek, elmondom nekik, de sztem nem is hinnék ...

2014. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

4en elmentünk nyáron strandolni.

4 fiú.

az öltözőben valaki előhozta, a torrentés szöveget, hogy mi lenne ha kivernénk, természesetesen csak egymásnak, semmi buzulás, buzulás az nuku!

k2-3 percig kínos csend, mindenki nézett maga elé, majd egyikünk hírtelen elkezdte, és akkor már nem volt megállás.

utána mindenki csendben kijött, hát nem strandoltunk hanem mentünk haza szótlanul.

azóta se beszéltünk róla senkinek sem!

2014. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

9es, most esett le másodjára hogy elolvastam, hogy fiúval próbáltad ki először?

akkor kb az a feeling lehetett mint nálunk a strandon, az öltözőben!

2014. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!