Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szeretne még egy gyereke...

Miért szeretne még egy gyereket a férjem?

Figyelt kérdés
A férjemnek 2 gyermeke van egyik közös a másik az előző ilyen futó kalandból. A nevelt gyermekem 8 éves. És most kezdett el párom azon gondolkodni ,mi van ha nem az övé. És most kitalálta , hogy szeretne másik közös gyermeket. Mi megbeszéltük nem lesz több. A hely miatt sem mert 3 szobás családi házban élünk meg az anyagiak miatt sem. Most ezt honnan jött neki nem tudom.
2018. márc. 13. 16:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Lenne pénzünk megcsináltatni. Engem nem érdekel ez az ő dolga.
2018. márc. 13. 20:28
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

"mi van,ha nem az övé"


Uh,azért ez durva.

És akkor ha nem az övé,akkor kell egy másik?


Durva milyen állati ösztön szinten vannak egyesek...

2018. márc. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék másik gyereket. Ha nem az övé lehet elfogadni sem tudnám. Támogatni fogom ha akar apaságit de miért most így , hogy eltelt 9 év. Nem tudom mi lenne a jó.
2018. márc. 14. 05:58
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

Én ilyen embertöl nem vállalnék újabb gyereket , aki ha úgy esik jól neki és úgy kényelmesebb megtagad egy gyereket és csinál helyette másikat.

Pár év múlva a közös gyerekkel kapcsolatban lesznek ilyen érzései , vagy más kifogása , amikor esetleg úgy látja jónak hogy egy fiatalbb nö jobban passzolna hozzá és attól kéne inkább gyerek

Szóval ö az a tipus , aki úgy látja a valóságot , ahogy neki megfelel

2018. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%

Az ilyen emberek nagy igazságtalanságokra képesek saját érdekböl , és amikor majd téged fog érinteni , hú de nagyon fog fájni .

Amig mást , addig nem , természetesen

2018. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem elmesélte ezt a történetet. Én mondtam neki akkor , hogy csináltassunk apasági tesztet nem akart akkor. De a mai napig ez benne van, hogy mi van ha nem az övé. Szerintem ezzel elkésett. Nem tudom,hogy érintene minket ha az derülne ki nem az övé. Volt sok vitánk a gyermek miatt. Most se mondta ,hogy szeretné a tesztet csak azt ,hogy nem biztos. És szeretne még egy közös gyereket.
2018. márc. 14. 14:48
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

15-16-tal nagyon egyetértek!


17-ben ezt írod: "Nem tudom,hogy érintene minket ha az derülne ki nem az övé."

Arra nem is gondolsz (gondoltok), hogy A GYEREKET HOGYAN ÉRINTENÉ???????

Hogy 8 évig az apjaként szeretett valakit, most meg az illető eldobja magától?

És akárki az apja: a gyerek végképp nem tehet semmiről! Gondolja már végig a párod (és te is) a gyerek szemszögéből is a dolgot!


Ezt vagy a váláskor kellett volna lerendeznie, vagy soha.

2018. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem volt válás nem voltak házasok. Írtam ,hogy kaland volt. Nem kell elmondani a gyereknek még kicsi.
2018. márc. 16. 02:11
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondani a kicsinek, hogy innen től.kezdve niért szrja telibe az apja? Te tényleg ilyen ostoba vagy?
2018. márc. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Miért szarná le. Ha van egy nevelt gyereked akkor azt is megszereted 9év alatt. És nem dobod el. És pont ez az , hogy nem is tudjuk mi az igazság. És eddig én szerettem volna másik babát ő azt mondta többet nem akar. Most meg ezt hozta fel meg ,hogy másik gyereket szeretne. Én már nem mert nem érzem magam fiatalnak hozzá már.
2018. márc. 16. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!