Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szeretne még egy gyereke...

Miért szeretne még egy gyereket a férjem?

Figyelt kérdés
A férjemnek 2 gyermeke van egyik közös a másik az előző ilyen futó kalandból. A nevelt gyermekem 8 éves. És most kezdett el párom azon gondolkodni ,mi van ha nem az övé. És most kitalálta , hogy szeretne másik közös gyermeket. Mi megbeszéltük nem lesz több. A hely miatt sem mert 3 szobás családi házban élünk meg az anyagiak miatt sem. Most ezt honnan jött neki nem tudom.
2018. márc. 13. 16:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a kerdesed , vegulis mindenben igazat adsz a ferjednek , mindent megcafolsz amit mondanak , igen de , nem mert

Akkor vágj bele a projektbe , úgy érzem örulsz az ajanlatának , de nem mered bevallani .

2018. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyen rossz anyagi körülményt írsz a masikon meg van bőven pénz. 3szobas családi ház szerintem nem kicsi egy 4 tagú családnak. De ha füvet ajánlunk akkor fát mondassz válaszként ha pedig fát akkor meg fűre vágysz
2018. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szegény gyereket sajnálom nagyon. Hogy az apja azt gondolja, hogy nem az övé. Gondolj bele, milyen rossz ez a helyzet mindenkinek. Mielőbb tisztázni kell egy apaságival. És ha az övé mégis az a gyerek, akkor meg van oldva a kérdés. Megvan a két gyereke, amit akart.
2018. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Van pénzünk, átlagos életet élünk. Így mindenkinek van külön szobája, igaz a párom gyermeke nem velünk él, de ha másik gyermekünk lesz akkor neki nem lesz szobája. Mert egy hónapba 2 éjszakáért nem tartanánk üresen. Párom dél elvégezni a tesztet , pedig egy anoním teszt 40 ezer forint. Jogilag nem használható, de erre pont jó. Nem tudom mi legyen, megcsináltassam e én mert ez így nem jó.
2018. márc. 29. 11:37
 25/25 anonim ***** válasza:
Én tuti megcsináltatnám. A bizonytalanságnál minden sokkal jobb.
2018. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!