Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit szólnátol ha a...

Szülők ti mit szólnátol ha a gyermeketek bejelentené hogy ateista?

Figyelt kérdés
Ez a kerdes kifejezetten vallasos szuloknek szol akik napi szinten gyakoroljak a hituket.

2018. márc. 15. 20:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%

Szülő nem vagyok (csak kétszeres keresztszülő), de a "napi szinten gyakorolja a hitét" feltétel megvan.

Egy alkalmas Megkérdezném tőle (tiszteletben tartva a személyiségét és a döntését), hogy mi vezette erre az elhatározásra. Utána eltöprengenék magamban, hogy hiteles, jó példa voltam-e (és adott esetben mit kéne változtatnom a viselkedésemben).

Egyértelművé tenném, hogy nem értek vele egyet, de ettől még ugyanúgy szeretem; és természetesen továbbra is imádkoznék érte.

2018. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
64%
Szánalmas is lenne diszkriminálni, hogy nem képzeli azt, amit te… 2018-ban…
2018. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!