Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez most tényleg olyan félreért...

Ez most tényleg olyan félreérthető? Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés
Tehát ma vettem pár pólót és az egyiken ez a felirat van "If you really love me you'll let me sleep" tehát ha igazán szeretsz hagysz aludni erre anyám kitalálta hogy ez mennyire nem keresztényies és a nagy Istenfélő asszony mondta, hogy ez milyen félreérthető mert azt mondja azt jelenti hogy hagysz aludni és nem kefélgetsz.. ezt mondta szó szerint és ezzel cseszeget egész nap. Nekem elegem van az egész álszenteskedésből. Komolyan ez a rohadt póló ilyen félreérthető? Normális embernek eszébe jut ilyen?
2018. márc. 17. 14:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egyáltalán nem félreérthető. Nem értem anyukád miért lovagol ilyenen. Ne érdekeljen ha neked tetszik az a póló akkor ne foglalkozz vele.
2018. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Remélem közeledsz már a dobbantó korhoz. Az ilyenektől jobb lelépni akik egy polóban is az ördögöt látják.. Normálisnak nem,de ők vallási mániások,nem normálisok. Egyik exem családja volt ilyen,nem oknélkül lett ex,ott Anyuka telefonon hazarangatta a páromat 26 évesen h milyen h nálam alszik a közös lakásban ugy h nincs házasságlevél,na tudod kinek hiányzik h még a hálóba is befurakodjon a vallás meg az Anyja dirigálni hogy csinálhatjuk..
2018. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én se gondolom annak nem is értem hogy jutott eszébe. Azért vettem mert nagyon szeretek aludni, suliban is mindig álmos vagyok. Poénosnak tartottam a feliratot. De az élettől elveszi a kedvemet a baromságaival.
2018. márc. 17. 14:38
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Sima belemagyarázás, szrd le.

Meg kell tanulnod nem felvenni mások hülyeségét és örülni annak ami szerinted jó. Ez csak egy póló, hagyjad hadd mondja a magáét, engedd el a füled mellett. Tudod engem hányszor leszóltak az évek során mindenért? Még 30 felett is... Bánom is én ki mit mond.

2018. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6%

Azért a szöveg magyarázata is arra utal, hogy viselője az ágyban szeret lenni, így erotikus. De ez szerintem vagány, tetszik a srácoknak, ha ilyet látnak csajon.


"A családod, a barátod vagy a barátnőd tudja, mi a legjobb a számodra, és ez több idő az ágyaddal, párnákkal és takaróval. Odabújni valakihez, lazítani és aludni egész nap ezzel a lustálkodás ihletett pólóval."

[link]

2018. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó kis póló, egyetértek vele, hogy akit szeretünk, azt hagyjuk kedvére aludni, bizonyos tág keretek között. Nem tudom, ebben mi a félreérthető, de ez amúgyis csak egy póló. Láttam már hajmeresztő feliratokat is pólón, de tudom, hogy az, hogy valaki felveszi, nem azt jelenti, hogy szó szerint totálisan egyetért vele, lehet, hogy viccnek szánja, lehet, hogy nem is érdekli a szöveg, csak tetszett a színe vagy polgárpukkasztani akar...


Rendes családban ezen nem vitáznak össze. De elmondta a véleményét, OK, innentől talán felejtse el az egészet.

2018. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyukadnak eleg piszkos a fantaziaja az mar biztosxD
2018. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyukad ki lehet éhezve , mindenröl az jut eszebe

Van pasija ?

2018. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg enyukádnak, hogy az sem túl keresztényi, hogy neki mindig mindenről a szex jut eszébe. :D Még egy ártatlan pólóról is, amit rajta kívül senki nem értett félre.
2018. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egy biztos: nem veled van a baj
2018. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!