Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti beszéltetek erről a szüleit...

Ti beszéltetek erről a szüleitekkel? Kérdeztek róla valaha?

Figyelt kérdés

A szüleimmel sose volt téma a fiúkról beszélni. Anya sose kérdezett, magamtól nem mondtam, bár eddig nem is nagyon volt mit. Most van egy fiú, akivel alakulóban van valami. Egy nagyvárosban vagyok kollégista. A fiú odavalósi, egy suliba járunk, 1 évvel idősebb nálam(én 9.-es vagyok, ő 10.-es). Kb 1 hónapja beszélünk. Már egy párszor találkoztunk sulin kívül, kajáltunk stb. Áthívott magához megnézni egy filmet. Szeretnék beszélni erről a srácról anyának, de úgy gondolom nem érdekli.:( Sose beszéltünk ilyen témákról egyáltalán. Konkrétan még fel se lettem otthon világosítva. Annyira tanácstalan vagyok. Fogalmam sincs, hogy érhetném el hogy csak minimálisan érdekelje. Ha valaki tud tanácsot adni azt megköszönném.

15/L



2018. márc. 17. 16:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk se volt ez soha beszédtéma. :(
2018. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Ugyanez volt nálunk is, sose kérdezett, konkrét felvilágosítást sem kaptam (egyébként nem is bánom). Kb egy hónapja voltunk együtt az első barátommal (18 voltam ekkor), amikor nagy nehezen elmondtam neki, mert egyre többet jártam el ugye, illetve lassan nála szerettem volna aludni stb, az meg nem volt állapot már, hogy folyton azt mondtam, hogy csak bent maradtunk egyetem után és hasonlók. Azt hittem én is, hogy nem fogja érdekelni, de nagyon örült neki, és folyton kérdezgetett, és kérdezget róla a mai napig, saját bevallása szerint csak azért nem hozta fel soha, mert gondolta, hogy úgyis elmondom, ha lesz valami komolyabb. Szerintem mondd el neki, simán lehet, hogy ő is így van vele, mint én anyum volt, meg szerintem 15 évesen az is benne van, hogy lehet nem gondolja, hogy van valami komolyabb vagy hasonlók, mert neki még mindig a kislánya vagy, vagy hasonlók :)

20/l

2018. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én se beszélek róla, de ez az én hibám. Anya mindig mondja, hogy neki bármit elmondhatok, mindent mondjak el neki és azt is tudom, hogy nem szidna vagy cseszne le semmiért, de nekem ez a téma kicsit ciki, elég szégyenlős vagyok. Még 2 éve egyszer megkérdezte valami kapcsán, hogy tetszik-e valaki, akkor mondtam, hogy igen. Az egyik osztálytársam volt, akire anyukám is azt mondta, hogy helyes fiú. De többet nem beszéltünk róla, pedig az a fiú nem csak simán tetszett, hanem elég szerelmes voltam belé, szóval összetettebb volt a dolog, de ennyire személyes dolgokról már nehéz beszélni.

Most az iránt a fiú iránt már nem nagyon érzek semmit, de van más, akiről tudom, hogy viszonzatlan és elég sokat szenvedek miatta, idősebb is nálam, jó lenne elmondani valakinek, de annyira kellemetlen lenne erről beszélni. Pedig magamon segítenék.

2018. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 18. 12:00
 15/16 A kérdező kommentje:

Összejöttünk a fiúval. :)

Nem volt gond a találkozással addig, amíg bent voltam a koliban. Most viszont nem tudom mit csináljak. Mondjam, hogy az egyik barátnőmhöz megyek? A fiút biztos nem mondom el neki, fogalmam sincs hogy reagálna, nem szeretném hogy eltiltson tőle. Bár szerintem nem igazán érdekelné.

Szerintetek hogy kéne találkoznunk?

2018. jún. 16. 19:23
 16/16 anonim válasza:

Szia!



Végül mi lett?

2018. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!