Jogosan borult ki anyám?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy nővérem már nem lakik velünk. Anyámnak írta, hogy ma jön majd. Én erre írtam neki hülyeségből, hogy minek. Es ezen úgy kiakadt, mintha azt írtam volna neki, hogy dögölj meg te **** vagy valami ilyen uzenetet. Erre elkezdett engem úgy lecseszni. Aztán apám megvédett, és utána apummal is összeveszett... most szerintetek ez normális?
2018. márc. 17. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem.


Ha egy ennyire nyilvánvaló szarkazmuson is kiborul anyád, akkor neki bajai vannak.

2018. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Vannak bajok,de nem nálad. Amugy ha rossz a kapcsolat közte és tesód között,lehet Anyud arra gondolt h nővéred muszájból jön csak,az meg nálam a minek kategória. Lehet ez van a kiborulás hátterében :(
2018. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem rossz a kapcsolatuk. De nekem meg a tesómnak... Nincs vele valami sok jó élményem. Mikor kisebb voltam mindig dagadtozott meg csesztetett. Miért szeressem?🤔 Anyu gondolom nem emlékszik ezekre... De én igen🙋‍♀️
2018. márc. 17. 23:42
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem jogosan borult ki. Én is szoktam a nővéremet csesztetni hogy "minek jösz haza?" "Mér vagy még itthon?" Stb.. de ő is és anyám is tudja hogy csak viccelek :D
2018. márc. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem azért borult ki, mert tudja, hogy rossz a kapcsolatotok és ilyenkor sokszor az anyák a "szelídebbik" félt kezdik el támadni (tehát azt, aki az elszenvedője volt a testvéri szekálásnak). Nálunk is hasonló a felállás, tesóm egy igazi s-ggfej, anyum meg folyton rajtam tölti ki a haragját, vagy rajtam csattan az ostor, ha tesómmal van baja. Meg védi, ha felmerem hozni, hogy miket csinált.

Az a jó, hogy apud megvédett.

2018. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#7 Együtt érzek veled... de tényleg nem értem miért kell ezen ennyire kiakadni...
2018. márc. 18. 00:43
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Mindig az a kedvenc gyerek, aki mashol lakik es ritkan latjak.

Sajat tapasztalat.

2018. márc. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek 9essel, aki elköltözik ő lesz a jó, őt lehet imádni, aki marad az a szerencsétlen lúzer akit minél előbb ki kell bszarintani valahogy.

Én is sokmindenkit szeretek távolról .... közelről már nehezebb ügy.

2018. márc. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha nekem mondana barki, h minek megyek haza kiakadnek...nem igazan ereznem viccesnek alapesetben sem. Ha az egyik gyerekem a masikra mondana, akkor hangulatfuggo es hyelzetfuggo lenne megbantodok-e es mennyire.

Szerintem anyukadnak rossz pillanata lehetett es jol megbantottad a hulyeskedessel, nyilvan ez erzekeny pont nala vagy azert, mert igen tesod mar nem lakik otthon es o varja, amikor hazalatogat vagy azert, mert tudja hogy rossz a kapcsolatotok es remeli a tavolsag jot tesz neki es te egy ilyen beszolassal epp az ellenkezojet bizonyitod.

Nem tudom hany eves vagy es mekkora a korkulonbseg kozted es a novered kozott, de legkozelebb légy udvarias es tartsd a szad es ne akarj ilyen poenkodast. Viszont egyszer ulj le kettesben a novereddel es mondd el neki, hogy ez es ez nagyon banto volt reszerol (dagadtozas) es te megjegyezted stb. es rossznak erzed a kapcsolatotokat es mi lenne ha javitanatok rajta? O mit javasol, te mit javasolsz...

Nekem rokonsagban volt olyan testverpar, hogy gyerekkorukban oltek egymast es 30 eves korukra nagyon szuper tesok lettek es azota is mindenben segitik egymast.

2018. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Igen, normalis.

Nem neked irt tesod, hanem anyatoknak.

Hulye vicceidet tartsd meg magadnak, de ugye, nyilvanvalo, hogy nem viccbol gondoltad, kotedektel, amit mindenki felismert. Tuti, nem most eloszor.

Most meg orvendezel, megcsinaltad a vasarnapi k@kit megint, mert ha te nem birsz magaddal, masnak se legyen jo.

Kivancsi vagyok, akkor majd milyen kerdest fogsz ide kiirni, mikor mar te nem fogsz otthon lakni, es megkerdik, hogy minek akarsz jonni latogatoba.

2018. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!