Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy csalódtam a...

Normális, hogy csalódtam a férjemben azért, ahogy a lányával viselkedett?

Figyelt kérdés

A lányával ősszel teljesen megszakította a kapcsolatot. Azért, mert a lány otthagyta azt az egyetemet, amit az apja választott neki...

Már a felvételi előtt is mondta a lánya, hogy nem akar oda menni, mert az egy nagyon nehéz szak, ő nem az a tanulós/magolós típus. De a férjem csak mondta a magáét, hogy jó lesz az, meg majd belejön, ő is mennyire szeretett ott, stb. Nem érdekelte, hogy a lánya nem olyan beállítottságú, mint ő, vagy hogy nem szeretné azt a munkát, amit az apja erőltetne rá. De ettől függetlenül elkezdte, persze gyűlölte, heti 2-3 napot volt ott és jött is haza, ahogy tudott. Októberben elmondta, hogy kiiratkozik, mert azért felesleges fizetni a félmilliós évi tandíjat, hogy megbukjon folyamatosan. Volt nagy balhé, a férjem kiakadt, de még én is azt mondom, hogy nem jogosan... Összeveszett a lányával és nem beszélt vele lassan fél éve.

Azóta is azt mondja, hogy addig nem is áll vele szóba, amíg nem megy vissza az egyetemre.


Engem viszont ez eléggé kiábrándított, hiszen csak a saját lánya, és nem követett el semmilyen halálos bűnt, hogy így viselkedjen vele. Mégis úgy rendelkezne vele, mintha a tulajdona lenne... Ráadásul amíg nem volt ez a balhé, mindig azt mondta, hogy nem akar több gyereket, meg neki elég egy, stb. Én ezt nem is bántam, mert még csak 26 éves vagyok, nekem sem hiányzik az életemből a gyerek. De már ott tartunk, hogy naponta felhozza a gyerek-témát és kicsit úgy érzem, hogy azért lett neki ez ennyire fontos most, mert a lányával már nem beszél egyáltalán. Viszont én jelenleg úgy érzem, hogy egy férfinak, aki képes így viselkedni a saját gyerekével azért, mert az nem azt akarja tanulni, ami az apjának tetszik, biztosan nem szülök gyereket.


2018. márc. 18. 13:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
Ennek a palinak ebből kikövetkeztetve más rossz tulajdonsága is van tuti,mert nem hiszem el hogy egy hiper-szuper pali és csak a lányával történt eset az első ilyen negatív cselekedete.
2018. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
20%

Ami érthető,hogy olyan munkát akar valaki a gyerekének,amivel meg is tud élni,és nem lesz belőle idézőjelbe "csöves"...az viszont,hogy ráerőlteteti,amit nem akar,ami nem érdekli,azt nagyon ellenzem.

Férfi vagyok,de ilyet nem csinálnék soha.

Viszont ha jó képességű/okos/eszes... akkor ne xarpucolónak menjen el..

Biztos,hogy van olyan munka,amivel ugyanazt a pénzt megkeresi...És ha valaki az érdeklődési körének megfelelő melót csinál,akkor soha nem kell dolgoznia...mer azt csinálja amit szeret,és akkor már mindjárt másképp tekint a munkára...fogalmazzunk úgy,hogy a munka átalakul hobbivá,és nem is lesz annyira megterhelő...ha erre gondolt volna az apuka,vagy minimum beleképzelte volna magát abba a helyzetbe,amiben a lánya volt,és elgondolkodott volna....vagyis pont ez az...hogy nem gondolkodott...anélkül meg jó döntést nem lehet hozni...Annyira azért nem ismerted,ami nem feltétlenül a te hibád...

Hogy jogos-e?Persze...nem ilyennek ismerted meg,vagyis ezt nevezhetjük csalódásnak..

2018. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez nekem AZONNALI válóok lenne, látni sem akarnám, ha ilyen pöts.
2018. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Laza válóok.
2018. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
82%
Ez nálam is egyből válóók. Mondjuk össze se állnék ilyen korkülönbséggel megrekedt bácsikkal, mert ez mindig kiütközik..
2018. máj. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!