Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más szerint is bántó, ahogy...

Más szerint is bántó, ahogy viselkedett, vagy, csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A múlt héten az egyik barátom elhívott találkozni. Megbeszéltük, hogy hol találkozunk, mit csinálunk, aztán írta, hogy őt elhívták egy szülinapi buliba is, szóval benéz oda is, de ettől még fussunk össze a megbeszélt helyen. Vártam, vártam, aztán közölte velem, hogy hát, ő most mégse jön találkozni, mert marad a buliban. Olyan rossz érzés ez az egész nekem, főleg, hogy ő hívott el találkozni, aztán meg rájött, hogy van nálam jobb társasága is. És nem is az, hogy más programja lett, hanem inkább az bánt, ahogy az egész alkult. Ha csak azt írja elsőre is, hogy napoljuk el a találkát, mert közbejött valami, és nem hiteget azzal, hogy de még összefutunk, akkor az egészet nem találtam volna bántónak.

2018. jan. 31. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bántó és egyenesebb lett volna eltolni a találka időpontját, noha annak se örült volna jobban az ember.
2018. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha halasztjuk, hát, halasztjuk, de legalább lehetett volna diplomatikusabb is, hogy ne éreztesse ennyire egyértelműen, hogy mennyivel jobb programja akadt nálam.
2018. jan. 31. 19:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunkó.
2018. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Ez egy paraszt viselkedés. Ha jó barátjànak tartana képtelen lenne veled ezt csinálni
2018. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Előre fele nézz...


Ha majd legközelebb is találkozni hív:


- Sajnos nem érek rá, nagyon fontos dolgom van itthon fekszem az ágyon

2018. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Át tudom érezni, hisz az önbecsülésedbe gázolt bele. :(


Nehéz megérteni a másik oldalát, hogy ő sem hagyhatta ott a bulit.


Viszont, akármennyire is fáj, talán el kellene gondolkodni azon, hogy milyen barát is ő?

Megbeszélni vele talán? Ha úgy érzed, akkor pedig a jövőben nem olyan szorosan kialakítani vele a viszonyt.

2018. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg bunkóság. Voltam én is olyan helyzetben hogy egyszerre kellett két helyen lennem, de megoldottam, tudtam találkozni a barátnővel is meg el tudtam menni a buliba is.
2018. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon paraszt dolog amit csinált. Szerintem a világon az egyik legundorítóbb dolog, ha valaki nem tiszteli a másik idejét.


Én rettentően ki tudok akadni, ha valaki nem tiszteli az időmet és nem szól előre, megvárat, vagy el se jön. Egyszerűen nem illik ezt csinálni, mert ezzel a másik ember idejét pazaroljuk el. Mert ha előre szól, akkor lehet más programot szervezni.

2018. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
unokatesóm és az anyja ezt csinálják 10 esetből 9x. már nem is számolunk velük. meghívjuk őket, persze igent mondanak, de pár nappal az esemény előtt jaj hát dolgozom, más programom van, közbejött valami, csak egy rövid időre tudok benézni. lassan az a meglepetés ha eljönnek
2018. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából az ilyen viselkedés, bárkivel szemben bunkóság lenne, baráttal szemben meg végképp.
2018. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!